دارامان

بيوگرافي افراد مشهور

بيوگرافي افراد مشهور
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 531
ديروز : 758
افراد آنلاين : 1
همه : 16200
چت باکس

 

 

بيزينس ستاره سنتوري در خارج از ايران چيست؟ بهرام رادان در اين مصاحبه اين سوال پاسخ داده است.

بهرام رادان ستاره سينماي ايران در گفتگويي كه هيچ گاه منتشر نشد درباره همكاري با ناصر ملك مطيعي، دلايل سفرش به كشور كانادا و اينكه آيا خوانندگي اش را مي خواهد ادامه دهد يا نه حرف زده است كه بخش هاي مهمي از آن را براي اولين بار منتشر كرده ايم.

قرار است در فيلم «نقش نگار» اسم شما ابتداي تيتراژ بخورد يا آقاي ملك مطيعي؟

صددرصد اسم آقاي ملك مطيعي بايد ابتداي اين اثر آورده شود، مگر اينكه ايشان دوست داشته باشند اسم شان با اصطلاحات «با حضور» يا «با هنرمندي» يا «پس از سال ها» در تيتراژ آورده شود. در مسئله اسم و اين حرف ها حساسيت خاصي ندارم، اساسا ديگر بعد از بيست و نه فيلم دغدغه ام چيزهاي ديگريست؛ دغدغه من فيلم خوب است. اگر فيلم را خوب بازي كني، اگر نامت در تيتراژ كار هم نيامده باشد قطعا كارت به چشم خواهد آمد و ديده خواهي شد. برعكس اين هم صادق است، يعني اگر هنرپيشه اي باشي كه نامت اول تيتراژ خورده باشد اما نتوانسته باشي گليمت را از آب بيرون بكشي هيچ وقت ديده نخواهي شد.

يادت هست تا چند سال پيش دغدغه تيتراژ را داشتي؟

هيچ وقت دغدغه ام نبوده است. خب، مطمئنا در كارهايي كه تعداد بازيگران زياد است اين مسئله وجود دارد، البته نه به نام دغدغه بلكه به عنوان علامت سوال كه بعضا بازيگرها از كارگردان و تهيه كننده كار اين قضيه را جويا مي شوند. فكر نمي كنم چيز زياد مهمي باشد.

در يكي از گفت و گوهاي قديمي مان از تو پرسيده بودم مثل اينكه در كشور كانادا مشغول تفريح هستي كه به شدت تكذيب كردي و گفتي آنجا به شدت سرت شلوغ است. برايمان از كارهايي كه آنجا انجام مي دهي تعريف كن.

دقيقا. بله، آنجا يك شركت ويدئويي تاسيس كرده ايم، ضمن اينكه مشغول ساخت يك فيلم مستند هم هستم. در كل نمي توانم بدون كار زندگي كنم، يعني بايد بدانم از صبح كه بيدار مي شوم قرار است چه كار كنم. اين يك عادت غريب در من است كه حتما براي فردا و فرداهايم بايد هدف مشخصي داشته باشم، چون بدون آن هدف زندگي برايم بي معنا مي شود.

حالا نمي شد همين شركت را در ايران داشته باشي؟

داريم، ولي مدتي كه آنجا بوديم از امكانات و شرايط آن شركت استفاده كرديم، اينجا هم شركتي هست كه فيلم هاي ويدئويي و انيميشن درست مي كنيم و اميدوارم به كمك جوان هايي كه پتانسيل اين كارها را دارند، امورات اين مجموعه را پيش ببريم.

به نظر مي رسد ديگر تصميمي براي ادامه خوانندگي ات نداري.

دارم، ولي هنوز در فكرم. در واقع مشغول جمع كردن نظرات هستم. الان تا حدودي تب و تاب ماجرا خوابيده است و احساس مي كنم الان موقعيت خوبيست كه نظرات را بگيرم و بر پايه آن نظرات كار بعدي را كليد بزنم. دنبال يكسري شعر و آهنگسازهاي جوان هستم كه ايده هاي نو و خلاقانه بياورند تا با توجه به نقاط ضعف و قدرت آلبوم «روي ديگر» به گونه اي قدم بردارم كه كار بعدي ام موفق تر از اثر قبلي شود.

خاطرم هست در گفت وگويي كه هنگام انتشار «روي ديگر» با هم داشتيم، گفتي همين الان آمادگي انتشار آلبوم بعدي ام را دارم و شايد كنسرتم را هم اجرا كنم.

بله، خيلي دلم مي خواهد كنسرتم را اجرا كنم، خيلي هم آمادگي اين كار را دارم، اما مشكل اينجاست كه تعداد آهنگ هايي كه خوانده ام براي اجراي كنسرت كم است. دلم مي خواهد تعداد ترانه هايم به اندازه اي باشد كه بتواند تمام زمان يك كنسرت را اشغال كند. براي اين ماجرا بايد حداقل ده آهنگ ديگر نيز ساخته شود. البته الان يكسري آهنگ هايم آماده است ولي ترجيح مي دهم با توجه به فيدبكي كه از طرف مردم و كارشناسان گرفتم كاري كنم كه نظر همه تامين شود، چون آلبوم «روي ديگر» كاري بود كه صرفا نظر خودم و گروهم در آن لحاظ شده بود ولي تصميم دارم با در نظر گرفتن نظريات مختلف، آلبوم بعدي ام كمي به سليقه مياني جامعه نزديك تر باشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۳:۴۷ ] [ morteza.73 ]

ليلا زارع (زاده ‎۲۳ فروردين ۱۳۵۳) بانوي بازيگر اهل كشور ايران است.

زمينه فعاليت : سينما

مليت : ايران

تولد : ‎۲۳ فروردين ۱۳۵۳ – ۱۲ آوريل ۱۹۷۴

پيشه : بازيگر

سال‌هاي فعاليت : ۱۳۸۳تاكنون

جوايز : نخل زرين (جام جم)

ليلا زارع تاكنون در كارهايي همچون ما همه خوبيم, خانه روشن, خواب ليلا, سوپراستار, پستچي سه بار در نمي زند و ارمغان تاريكي به ايفاي نقش پرداخته است و به افتخاراتي مانند برنده سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مكمل زن جشنواره فيلم فجر و كانديداي تنديس زرين بهترين بازيگر نقش مكمل زن از نهمين جشن خانه سينما براي فيلم ما همه خوبيم دست يافته است.

او هم اكنون در سريال ارمغان تاريكي بازي مي كند. او مي گويد:من چندين بار براي نقشهاي مختلفي انتخاب شدم و حتي قرارداد هم بستم ولي اين اتفاق برايم نيفتاد كه آنها را بازي كنم. قبل از اينكه به سمت بازيگري بيايم خيلي نسبت به آن علاقه مند نبودم ولي با همان اولين كاري كه بازي كردم در حين بازي به بازيگري علاقه مند شدم و بعدها كه با تجربه تر شدم و نسبت به آن علاقه مندتر. رشته اصلي ام هم مديريت بازرگاني بود ولي در ايران ديزاين خواندم. نقاشي و عكاسي هم انجام ميدهم و عكاسي را بيشتر دنبال ميكنم. به نظرم در اين دنيا همه چيز به هم ربط پيدا ميكند و رشته تحصيلي من هم بيربط به بازيگري نبود.

فيلم شناسي

شيفتگي (۱۳۹۲)

گنجشكك اشي مشي (۱۳۹۲)

كارناوال مرگ (۱۳۸۷)

پستچي سه بار در نمي‌زند (۱۳۸۷)

سوپراستار (۱۳۸۷)

مجنون ليلي (۱۳۸۶)

همخانه (۱۳۸۶)

باغ آلوچه (۱۳۸۴)

خانه روشن (۱۳۸۴)

ما همه خوبيم (۱۳۸۳)

سريال هاي تلويزيوني

سرزمين كهن (۱۳۹۲)

ارمغان تاريكي (۱۳۸۹)

برترين عكس هاي ليلا زارع عكس سلفي ليلا زارع ليلا زارع و حيوان خانگيش

 
ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۳:۱۰ ] [ morteza.73 ]

رحيم نوروزي، بازيگر ايراني متولد ۴۶ رشت، كارشناسي تئاتر با گرايش ادبيات نمايشي. وي در چندين فعاليت سينمايي به عنوان بازيگر ايفاي نقش كرده است كه از جمله آنها تب، شكلات، حضرت يوسف، يك گزارش واقعي و… بوده است.

زمينه فعاليت : بازيگر

تولد : ۲۷ اسفند ۱۳۴۶

رشت

مليت : ايراني

سال‌هاي فعاليت : ۱۳۷۰ تا كنون

فرزندان : پناه دخت

تحصيلات

آموزش تئاتر در اداره ارشاد اسلامي استان گيلان زير نظر بهروز بقايي، بهزاد عشقي و امير ثابت به مدت يك سال؛ ۱۳۶۸ گذراندن دوره آموزش بازيگري، كلاس‌هاي آموزشي كانون تئاتر تجربي حميد سمندريان؛۱۳۷۰ كارداني رشته مرمت بناهاي تاريخي؛ ۱۳۷۲ – ۱۳۷۰ كارشناسي رشته تئاتر با گرايش ادبيات نمايشي؛ ۱۳۸۰ – ۱۳۷۶

فيلم‌شناسي

فيلم سينمايي:

شكلات (افشين شركت)۱۳۸۱

تب (۱۳۸۲)

قلب‌هاي عاشق (هوشنگ درويش پور)۱۳۸۵

دوزخ برزخ بهشت (۱۳۸۷)

يك گزارش واقعي (۱۳۸۷)

دوزخ، برزخ، بهشت (۱۳۸۷)

يك گزارش واقعي (۱۳۸۷)

آسمان هشتم (۱۳۸۹)

فلس سياه (۱۳۹۱)

سريالهاي تلويزيوني:

دنياي شيرين دريا (بهروز بقايي)

پس از باران (سعيد سلطاني)

مثل زندگي (بهروز بقايي)

دختران (اصغر توسلي)

راز شيوا (پرويز حسن‌پور)

چراغ‌هاي خاموش (كاظم بلوپي)

حصير سرد (رضا معيني)

آواز مه (حسين ليالستاني)

خانه‌اي در تاريكي (سعيد سلطاني)

آشيانهٔ سيمرغ (شهرام اسدي)

مدار صفر درجه (حسن فتحي)

و خداوند عشق را آفريد (مسعود شاه محمدي)

شهريار (كمال تبريزي)

بوي گل‌هاي وحشي (حسين ليالستاني)

شاهزاد هٔ سرزمين آلان (حسين مختاري)

كلانتر (محسن شاه محمدي)

روز حسرت (سيروس مقدم)

حضرت يوسف (فرج الله سلحشور)

سال‌هاي برف و بنفشه (سعيد سلطاني)

كوه خواجه (رضا معيني)

همچون سرو (بيژن بيرنگ)

خواستگاران (گلاب آدينه)

عمليات ۱۲۵ (محمد رضا آهنج)

ستاره‌هاي سربي (محمد رضا آهنج)

نردبام آسمان (حسين لطيفي)

قفسي براي پرواز (يوسف سيد مهدوي)

ششمين نفر (بهمن گودرزي)

مسافر دو دنيا (از مجموعهٔ شايد براي شما هم اتفاق بيفتد-محمود معظمي)

راستش را بگو (محمد رضا آهنج)

يادآوري (حجت قاسم‌زاده اصل)

آسمان من (محمد رضا آهنج)

نيلي تر از مهتاب (محسن يوسفي)

زندگي نامه رحيم نوروزي تصاوير شخصي رحيم نوروزي عكس دختر رحيم نوروزي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۲:۳۷ ] [ morteza.73 ]

نيلوفر شهيدي بازيگر تلويزيون و سينما و دختر اسفنديار شهيدي مدير فيلمبرداري است كه چند سالي است وارد اين حوزه شده. از اين بازيگر جوان مجموعه «به كجا چنين شتابان» كه از شبكه پنجم سيما پخش شد كه او در اين سريال نقش مريم را بازي كرد.

او همچنين در فيلم سوم مهرشاد كارخاني با عنوان «سينما سوخته» بازي كرده كه به نوعي اولين فيلم سينمايي وي محسوب مي‌شود و هنوز اكران عمومي نشده است. البته شهيدي در كنار اين دو كار، بازي در تله‌فيلم‌هاي مختلفي را نيز تجربه كرده است. مي‌توان به آينده اين بازيگر جوان اميدوار بود، زيرا به دنبال نقش‌هاي متفاوتي است تا بتواند براي مخاطب خود تكراري نباشد. اين گفتگويي با نيلوفر شهيدي از زمان ورودش به اين حرفه تاكنون است.

پدر شما اسفنديار شهيدي يكي از مديران فيلمبرداري قديمي سينماست كه در همين رشته كار تدريس نيز انجام مي‌دهد. مي‌شود گفت پس شما از سينما با وجود پدر دور نبوديد. چقدر حضور ايشان مشوق بازيگري براي شما بود؟

سوال شما جالب است، باورتان نمي‌شود حتي پدرم دوست نداشت من وارد سينما يا حوزه بازيگري شوم. با اين‌كه رشته هنر در دانشگاه قبول شدم باز هم اجازه نداد در اين رشته تحصيل كنم. به همين دليل مهندسي كامپيوتر خواندم.

چند مدت بعد بدون اجازه پدر تصميم گرفتم در كلاس‌هاي بازيگري ثبت‌نام كنم، كه باز بابا متوجه شدند و نتوانستم اين كلاس‌ها را ادامه دهم. تا اين كه حدود ۳ سال پيش به طور اتفاقي رفتم سر كاري كه پدرم مدير فيلمبرداري و آقاي صادق كرميار نيز كارگردان آن فيلم بودند.

پس كارهاي آقاي شهيدي را دورادور دنبال مي‌كرديد و سر صحنه مي‌رفتيد. با توجه به علاقه‌اي كه داشتيد خودتان را از سينما يا حوزه بازيگري و كار دور نمي‌كرديد. غير از اين موضوع ديدن فيلم‌هاي روز دنيا يا سينماي ايران را هم قطعا براي رسيدن به هدفتان دنبال مي‌كرديد.

هميشه كارهاي بابا را دنبال مي‌كردم چون علاقه داشتم. من به نوعي كنار دوربين بزرگ شدم. از طرفي چون بابا در اين حوزه بود ما تمام فيلم‌هاي روز دنيا يا سينماي ايران را دنبال مي‌كرديم. البته خيلي فرق مي‌كند تو با كسي فيلم ببيني كه با سينما آشناست و هميشه بعد از ديدن فيلم با هم بحث مي‌كرديم و من در همان زمان نيز تجربه مي‌كردم.

اولين تجربه بازيگري شما چطور شكل گرفت؟

همان زماني كه به طور اتفاقي سر كار آقاي كرميار رفته بودم ايشان به من پيشنهاد بازيگري دادند و من خودم حقيقتا زياد جدي نگرفتم تا اين كه حدود دو ماه بعد يك روز به من زنگ زدند و گفتند قرار است يك فيلم تلويزيوني را به زودي كليد بزنند و از من دعوت كردند در آن بازي كنم كه عنوان آن رويا بود. من هيچ وقت از دوربين نمي‌ترسيدم ولي براي اين فيلم كه اولين كارم بود، خيلي برايم سخت بود و آن روز احساس كردم بازيگري كار بسيار سختي است.

من در اين فيلم نقش رويايي خانم مرجان شير محمدي را بازي مي‌كردم؛ زني كه در حال مرگ بود و مدام يك رويا را مي‌ديد و او آن رويا را در واقعيت پيدا مي‌كند و همسر و كودكش را به وي مي‌سپارد و بعد فوت مي‌كند.

پس پدرتان ديگر مخالفت نكرد و كار در حوزه بازيگري را دنبال كرديد؟

به گونه‌اي پدرم در عمل انجام شده قرار گرفت و خوشبختانه ديگر مخالفت نشان نمي‌داد. بعد از آن كار،من در ۶ ماه تقريبا در ۶ تله‌فيلم از كارگرداناني چون سعيد سلطاني، ابراهيم سلطاني‌فر و… بازي كردم و اين لطف دوستان بود كه من را معرفي مي‌كردند.

البته من در اين چند كار نقش‌هاي كوتاهي بازي مي‌كردم تا به هدف اصلي برسم. به نوعي شايد به نظر شما پركاري بيايد، اما اين حضورهاي كوتاه به نوعي باعث ورود من به اين حوزه مي‌شدند. البته نمي‌خواستم به نوعي از حرفه بازيگري هم دور شوم و بيشتر در حال تجربه كسب كردن بودم.

حالا كه بالاخره وارد اين حوزه كه مورد علاقه‌تان بوده، شده‌ايد، شهرت از ابتدا چقدر برايتان اهميت داشت؟

برايم خيلي مهم نبود. هدف من چيز ديگري است. نمي‌گويم از شهرت بدم مي‌آيد، اين كه ذات آدمي است. ولي دغدغه اصلي من يك بازيگر خوب شدن بوده و هست. شايد مي‌توانستم از طريق عنوان پدرم بيشتر به هدفم برسم ولي هرگز چنين كاري نكردم. به هر حال ايشان موافق اين موضوع نبود و در آن زمان‌ها هيچ كمكي به من نمي‌كرد.

اما حالا خوشحال هستم، وقتي كاري از من پخش مي‌شود زنگ مي‌زند و انتقاد مي‌كند و حتي بعضي وقت‌ها تشويقم مي‌كند. اين برايم رضايت‌بخش بود. اين آرزوي من است كه بتوانم روزي جايگاهي مثل ايشان در سينما پيدا كنم.

مي‌خواهم هميشه براي مخاطبم جذاب باشم و از ديدن من در نقش‌هاي مختلف به وجد بيايد. دلم نمي‌خواهد روزي فرا برسد كه براي مخاطبم تكراري شوم.

برگرديم به حضور شما در مجموعه «به كجا چنين شتابان» كه فكر مي‌كنم بعد از كار در اين چند تله‌فيلم براي بازي در آن دعوت شديد؟

سر يكي از همين تله‌فيلم‌ها آقاي طالبي بازي من را ديده بودند و از من دعوت كردند كه در اين مجموعه حضور پيدا كنم. وقتي قرارداد بازي در نقش مريم را قبول كردم تصميم گرفتم كار شخصي خودم كه فعاليت در يك شركت كامپيوتري بود را هم كنار بگذارم، زيرا تصميم داشتم ديگر به صورت حرفه‌اي بازيگري را دنبال كنم.

از طرفي من حدود ۸ ماه آفيش بودم براي اين مجموعه و نمي‌توانستم كار خودم را دنبال كنم و آن زمان به بعد بازيگري در كنار علاقه‌اي كه به آن داشتم حرفه من شد و به نوعي به صورت حرفه‌اي آن را دنبال كردم.

چطور در اين مجموعه پركاراكتر نقش مريم را انتخاب كرديد؛ نقشي كه كاملا مثبت است و حتي هيچ ويژگي منفي ندارد.

باور كنيد نقش مريمي كه در اين مجموعه قرارداد بستم. اين مريمي نيست كه شما در اين كار مي‌بينيد. البته درباره مثبت بودن آن بايد بگويم قرار نيست ما چنين شخصيتي را در جامعه ديده باشيم. تلويزيون ما بايد يك سري چيزها را به مخاطب بياموزد. شايد آدمي بدون عيب و نقص مثل مريم در جامعه نباشد. چرا فكر نمي‌كنيد گذشت مريم يك عيب نبوده است.

اولين باري كه فيلمنامه را خواندم از ديد من مريم يك دختر مستقل، تحصيلكرده امروزي، با نگاه باز و يك مسلمان واقعي است كه معني گذشت و فداكاري را مي‌داند و به خاطر خانواده‌اش چنين حركتي را مي‌كند. مريم يك الگويي خوبي براي جامعه است.

زماني كه حضور در نقش مريم را در يك مجموعه طولاني با زمان پخش بالا قبول كرديد، اين احساس را نداشتيد كه با يك داستان كليشه‌اي روبه‌رو هستيد؟

فيلمنامه‌اي كه من در ابتدا خواندم متعلق به ليلا كريمان و ابوالقاسم طالبي بود. ولي در حال حاضر آن سريالي كه شما مي‌بينيد آن چيزي نيست كه ما در ابتدا به خاطر آن قرارداد بستيم. اين نقشي كه من باورش كردم و در خودم پرورش دادم، اين مريمي نيست كه شما مي‌بينيد. اين مريم حالا، نقشي كاملا خنثي است. دختري كه فقط يك گذشت و فداكاري مي‌كند و هيچ نتيجه‌اي در قبال آن نگرفت. هميشه از قديم مي‌گويند «خدا گر ببندد ز حكمت دري ز رحمت گشايد در ديگري» اين موضوع را براي مريم نديدم.

خيلي از سكانس‌ها گرفته شد ولي در زمان پخش نبود يا يك سري سكانس‌ها و صحنه‌ها در فيلمنامه بود، اما نمي‌دانم اصلا چرا گرفته نشد.

شما به عنوان يك بازيگر هيچ صحبتي در اين ارتباط نمي‌كرديد يا نظر نمي‌داديد؟

به هر حال نظر اصلي را كارگردان مي‌دادند. من فقط مي‌توانم عنوان كنم مريمي كه من براي آن ۸ ماه انرژي گذاشتم اين شخصيتي نيست كه شما حالا در مجموعه مي‌بينيد. از اين ۸ ماه فقط يك ماه آن سركار نبودم و مابقي تمام مدت و هر روز سر صحنه حضور داشتم.

آيا در اين زمان ۸ ماه پيشنهاد كار براي بازي در تله‌فيلم يا مجموعه تلويزيوني نداشتيد؟

اتفاقا پيشنهادات خوبي هم داشتم، اما قبول نكردم. چون آقاي طالبي اجازه اين كار را به كل بازيگران كار نمي‌دادند. يكي از اين كارها پيشنهاد بازي در يك مجموعه تلويزيوني به كارگرداني اكبر خواجويي بود كه حتي براي آن تست گريم هم شدم كه باز آقاي طالبي اجازه ندادند.

رابطه يونس (بابك حميديان) و مريم به لحاظ عاطفي در فيلمنامه چگونه بود؟

اين رابطه عاطفي در فيلمنامه اوليه بسيار زيبا و به خوبي چيده شده بود. به طوري كه وقتي يونس در پايان فيلم قصد فرار از مرز را دارد به‌خاطر مريم و ديالوگي كه او پاي تلفن مي‌گويد، برمي‌گردد.

از ابتدا چه توصيفي آقاي طالبي براي شما از نقش مريم كرده بود؟

زماني كه رفته بودم قرارداد ببندم، ايشان گفتند شما نقش يك دختر اين داستان هستيد و توضيحاتي در اين باره ارائه كردند. من با شنيدن چنين صحبت‌هايي با انرژي فوق‌العاده‌اي كار را شروع كردم، اما با ديدن اين اتفاقات و حذف اين سكانس‌ها تقريبا در اواسط كار انرژي خودم را از دست داده بودم.

واكنش اطرافيان يا ديگران نسبت به نقش مريم چگونه بود؟

دوستان و نزديكانم از من مي‌پرسند ۸ماه براي بازي در اين مجموعه آفيش بودي، اما حاصل تلاش و انرژي تو در اين كار ديده نمي‌شود و من فقط به عنوان بازيگر كار از آنها عذرخواهي مي‌كردم.

من براي بازي در اين مجموعه سختي‌هاي زيادي كشيدم. در صحنه اسيدپاشي واقعا موتور مرا مصدوم كرد. يا زماني كه در بيمارستان براي گرفتن صحنه‌ها بستري بودم، پايم هر روز ۱۲ساعت در گچ به وزنه‌هاي سنگيني آويزان بود، اما اين تلاش‌ها و انرژي‌ها به خوبي ديده نشده است. من مي‌دانم اين سختي‌ها بخشي از كار بازيگري است، اما زماني كه نتيجه اين سختي‌ها ديده نمي‌شود بازيگر بي‌انگيزه و دلزده مي‌شود. مريم در بخشي از داستان متاسفانه رها مي‌شود و اين به شخصيت‌پردازي لطمه مي‌زند و او را يك آدم خنثي نشان مي‌دهد. در صورتي كه اين شخصيت مي‌توانست در اواسط قصه تغيير مثبتي ايجاد كند.

رابطه مريم و يونس هم در نسخه پخش‌شده تغيير پيدا كرد؟

در فيلمنامه مريم از طريق ماجراهايي متوجه مي‌شود كه يونس معتاد شده است و خانواده در جريان قرار مي‌گيرند و اين كه او مجبور شده است بگويد راضي به اين ازدواج نبوده است. اما در نسخه نهايي مريم وقتي از كوه به خانه برمي‌گردد براي خانواده‌اش ماجرا را بازگو مي‌كند كه اصل سكوت او را زير سوال مي‌برد. اين تغييرها به شخصيت مريم و رابطه‌اش با يونس لطمه زد.

من براي سكانس گريه مريم حدود ۵ ساعت واقعا اشك مي‌ريختم. دوست داشتم احساس اين دختر با اتفاقي كه برايش افتاده به مخاطب منتقل شود. از اين سكانس راضي هستم.

مريم و كتايون دو رقيب يكديگر بودند اما حتي يك‌بار با هم روبه‌رو نشدند.

خودم هم نمي‌دانم چرا. اين دو حتي براي لحظه‌اي با يكديگر ديدار نداشتند. در هر صورت اين موضوع را بايد از نويسنده يا كارگردان سوال كرد.

گويا پايان مجموعه نيز تغيير كرده است و مريم در پايان قبلي نقش پررنگ‌تري داشته است؟

در فيلمنامه اين‌گونه بود كه يونس هنگام فرار از مرز براي خداحافظي با خانه تماس مي‌گيرد و مريم به او مي‌گويد به خاطر من و خانواده‌‌ات برگردد، منتظرت هستم. اين پايان نشان مي‌داد كه مريم هنوز عاشق يونس است و يونس عشق معنويش به مريم را حفظ كرده است. اما اين سكانس‌ها گرفته نشد!

من هم با وجود راضي نبودن از شخصيتي كه شما در حال حاضر از مريم مي‌بينيد اما احساس مي‌كنم هر كاري يك تجربه محسوب مي‌شود. همكاري با بازيگري مثل آهو خردمند براي من ارزش زيادي داشت و يك كلاس بازيگري بود.

‌بعد از بازي در اين مجموعه چه كار ديگري را در حوزه بازيگري آغاز كرديد؟

بعد از «به كجا چنين شتابان» حدود ۴ ماه، كاري را قبول نمي‌كردم و بيشتر با پيشنهاداتي روبه‌رو بودم كه شباهت‌هاي زيادي به مريم داشت. بعد از آن در تله‌فيلم «نقطه صفر» كاري از امير قاسم راضي يك نقش منفي بازي كردم.

چطور با مهرشاد كارخاني آشنا شديد و در فيلم سينمايي سينما سوخته بازي كرديد؟

من در دفتر يكي از دوستانم رفت و آمد داشتم كه به طور اتفاقي آقاي كارخاني من را ديده بودند و از طريق مهدي پورموسي دستيارشان پيگير شدند و از من براي بازي در اين فيلم دعوت شد. اول راجع به فيلمنامه صحبت كرديم و بعد قرارداد بستيم.

با فضاي كارهاي كارخاني آشنا بوديد يا فيلم‌هاي قبلي او را ديده بوديد؟

«گناه» من را قبلا ديده بودند. قبل از كليد زدن سينما سوخته هم من و ميلاد كي‌مرام و آقاي كارخاني با هم «ريسمان باز» را ديديم. همان شب كارگردان درباره فضاي سينما سوخته و نگاه مستندي كه به موضوع دارد، صحبت كرد.

به نظر مي‌رسد فيلم در ستايش سينما است.

بخش‌هايي از اين فيلم در خيابان لاله‌زار گرفته شد. باورتان نمي‌شود اين خيابان جزو معدود خيابان‌هاي جهان است كه در آن بيش از ۲۰ سالن سينما بوده و حالا خيلي از آنها از بين رفته است.

به طور نمونه سينما كوچ در نظام‌آباد كه يكي از سينماهاي قديمي تهران است حالا قرار است به پاساژ تبديل شود. وقتي درباره علت اين موضوع سوال كرديم متوجه شديم به دليل نداشتن امكانات قرار است خراب و به پاساژ تبديل شود.

يا وقتي من، كي‌مرام و كارخاني وارد سينما اروپا شديم كه حالا تعطيل است، ۳ نفري گريه كرديم. باورتان نمي‌شود سالن سينمايي بزرگ با يك پرده عظيم. هنوز نمي‌دانم چرا بايد چنين سينمايي تعطيل شود.

‌فكر مي‌كنم بيشتر صحنه‌هاي شما در سينما سوخته خياباني باشد.

بله، بيشتر لوكيشن‌هاي ما در جواديه، قلعه‌مرغي، لاله‌زار و… گرفته شد. ما در خيابان لاله‌زار با شرايط سختي كار را دنبال مي‌كرديم. چند بار در آن صحنه‌ها كسبه با ما دعوا كردند. در لوكيشن ديگري ما تصادف كرديم. به هر حال با همه اين شرايط سعي كرديم تقريبا ۳۰ روزه كار را تمام كنيم.

از ابتدا به عنوان يك كار سينمايي قرارداد بستيد؟

روز اول آقاي كارخاني گفتند كه كار براي سيما فيلم است. ولي قصد داريم آن را به ۳۵تبديل كنيم.

از شخصيت خود در فيلم سينما سوخته كمي توضيح مي‌دهيد؟

اولا اين شخصيت اسم ندارد زيرا براي آن هيچ محدوديتي نداريم. هر مخاطب با هر طبقه اجتماعي مي‌تواند با او همذات پنداري كند و ما تنها چيزي كه از او مي‌بينيم ع مويي است كه آپاراتچي سينما بوده و از گذشته و آينده وي هيچ اطلاعاتي بيان نمي‌شود.

عكس‌هاي منتشر شده نشان مي‌دهد شما به انبار فيلمي رفتيد كه حلقه‌هاي مختلفي از آثار قديمي در آنجا بوده است.

بله، ما به يك انبار قديمي در يك زيرزميني رفتيم كه به نوعي تمام فيلم‌هاي قديمي ايراني و خارجي به صورت نگاتيو آنجا بود. من و كي‌مرام آنجا دنبال حلقه‌هاي فيلم‌ها مي‌گشتيم و بعد آنها را مي‌برديم سينما و آقاي اكبر معززي پخش مي‌كردند. ايشان با ديدن اين فيلم‌ها گريه مي‌كردند اين صحنه‌ها خيلي روي من تاثير گذاشت. معززي بهترين انتخاب براي اين نقش بودند و سكانس‌هايي كه كنار ايشان بازي كردم براي من كلاس بازيگري بود.

در اين انبار پوستر فيلم‌هايي بود كه شايد من فقط اسم آنها را شنيده بودم. مردي در همان انبار مسوول بود و از همه سينماي ايران و جهان اطلاعات داشت و در پلاني در سينما با ما بازي كردند. اين انبار متروكه به اندازه‌اي كثيف بود كه من و كي‌مرام آلرژي پوستي گرفتيم.

كار در سينما سوخته چه جايگاهي براي شما دارد؟

اين فيلم را با تمام وجودم دوست دارم. من غرق اين كار شده بودم و هيچ‌كدام از سختي‌هاي آن را متوجه نمي‌شدم.

بعد از سينما سوخته چه كارهاي ديگري انجام داديد؟

بعد از اين فيلم، ديدم نسبت به سينما تغيير كرد و خيلي چيزها ياد گرفتم. حالا حاضرم مدت‌ها كار نكنم تا با يك فيلمنامه متفاوت روبه‌رو شوم تا انرژي لازم را بگذارم و نتيجه آن را دريافت كنم.

البته بعد از سينما سوخته در فيلمي با عنوان مهراوه بازي كردم. البته قرار بود ۳۵ شود كه به دليل برخي مشكلات به موسسه رسانه‌هاي تصويري فروخته شد و به زودي وارد شبكه نمايش خانگي مي‌شود. من در اين فيلم نقش يك دختر معتاد به نام مهراوه را بازي كردم كه فيلم با اعتياد وي شروع مي‌شود.

من اين نقش را خيلي دوست داشتم و براي رسيدن به آن خيلي تلاش كردم. مهراوه اعتياد به كراك داشت. در اين فيلم ۴ مقطع مختلف زندگي اين شخصيت را مي‌بينيد. براي اين نقش تحقيقات زيادي كردم و خماري كساني را ديدم كه به موادهاي مختلف اعتياد داشتند تا بتوانم فرق استفاده از كراك را نسبت به ساير مواد پيدا كنم و سعي كردم لايه‌هاي دروني شخصيت مهراوه را پيدا كنم. اميدوارم نتيجه كار خوب باشد. البته در دو اپيزود مجموعه «شايد براي شما هم اتفاق بيفتد» با عنوان شهربانو كاري از محمدرضا رحماني و روياي تلخ به كارگرداني احمد معظمي بازي كردم.

اما احساس مي‌كنم حالا ديگر كم كار شده‌ايد يا گزيده كار.

نه من خودم را محدود نمي‌كنم ولي سعي مي‌كنم فيلمنامه‌هاي خوب را انتخاب كنم. در اين مدت به من كار پيشنهاد شده است ولي باور كنيد دنبال متن خاصي هستم و دوست دارم بيشتر متفاوت ظاهر شوم. امسال سال من است. من به اين موضوع باور دارم. بايد موقعيت‌ها را در اختيار من قرار دهند تا من آنها را بسازم، بايد اين امكان داده شود. من خودم را به خودم ثابت كردم.

الگويي در سينما براي بازيگري داريد؟

الگوي من پنه‌لوپه كروز است. من عاشق بازي او هستم. بازيگري كه براي بازي در ۷سكانس جايزه اسكار مي‌گيرد.

درباره جايگاه خود در سينما يا تلويزيون چه نظري داريد؟

اگر من نيلوفر شهيدي  اينجا هستم و در اين جايگاه قرار دارم خدا خواسته است. اگر روزي به جايي برسم و براي آن جايگاه تلاش كرده باشم حتما خواست آن بالايي بوده است و حتي اگر تلاش كرده باشم و به جايي نرسم باز هم حتما زمانش نبوده است. شايد اگر در «به كجا چنين شتابان» آن اتفاقي كه مي‌خواستم مي‌افتاد من بعد از آن ديگر اين همه تلاش نمي‌كردم.

شايد بايد مي‌رفتم و در سينما سوخته بازي مي‌كردم يا در مهراوه حضور پيدا مي‌كردم تا به جايي كه مي‌خواستم برسم. من به دنبال شهرت نيستم، اما مي‌خواهم اگر قرار است به جايي برسم به خاطر اين باشد كه بازيگر خوبي هستم

عكس هاي باحال نيلوفر شهيدي برترين عكس هاي نيلوفر شهيدي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۲:۰۶ ] [ morteza.73 ]

آزاده نامداري (زاده ۱۳۶۳) مجري تلويزيون اهل ايران است.

زمينه فعاليت : مجري

مليت : ايراني

تولد : ۹ آذر ۱۳۶۳

سنقر كرمانشاه

محل زندگي : تهران

پيشه : مجري تلويزيون

سال‌هاي فعاليت : ۱۳۸۳ – تاكنون

زندگي

او داراي مدرك كارشناسي مديريت صنعتي از دانشگاه شهيد بهشتي تهران است و با اجرا در برنامه تازه‌ها نام خود را به شهرت رسيد و با برنامه غيرمنتظره موقعيت خود را تثبيت كرد. او در ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ با فرزاد حسني ديگر مجري تلويزيون ازدواج كرد.

اجراي تلويزيوني

او كار خود را با همكاري با شبكه زاگرس (كرمانشاه) آغاز كرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقيم شبكه تهران به اجرا در تلويزيون ادامه داد. نامداري در سال ۱۳۸۴ به عنوان مجري بخش تازه‌ها در برنامه سيماي خانواده شبكه يك شروع به فعاليت كردكه تا ۴ سال ادامه داشت كه در بهمن ۱۳۸۸ به اجراي خود در تازه‌ها پايان داد. دعوت از يك مرد سه زنه در برنامه غيرمنتظره و چپه كردن ميز اجراي زنده خود در تلويزيون مورد توجه رسانه‌هاي داخلي و خارجي از جمله برنامه تلويزيوني پارازيت از تلويزيون فارسي صداي آمريكا قرار گرفت.

در ادامه مجري برنامه غيرمنتظره شد كه روزهاي شنبه تا چهارشنبه از شبكه دو سيما پخش مي‌شد. سري اول برنامه غيرمنتظره در تاريخ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹ آغاز شد و در تاريخ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ به پايان رسيد. سري دوم اين برنامه از ۱ آبان ۱۳۸۹ آغاز شده و پس از نه ماه در آخرين پنجشنبه سال به كار خود پايان داد.

در ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ در سري جديد برنامه “غيرمنتظره” با عنوان “جمع ما” به عنوان مجري حضور پيدا كرد كه با تغييرات اساسي طراحي شده بود. اين برنامه كاري از گروه اجتماعي شبكه دو سيما، به تهيه كنندگي الهه بهبودي به صورت زنده از شنبه تا سه شنبه بعد از خبر ۲۰:۳۰ و در ۶۰ قسمت ۴۰ دقيقه‌اي پخش مي‌شود و سري اول آن تا اول ماه رمضان ادامه خواهد داشت و بعد از اين ماه نيز، به مدت چهار هفته به طول مي‌انجامد.

وي پيش از اين اجراي برنامه ورزش امروز شبكه جام جم ۱ را بر عهده داشت و در جديدترين برنامه خود همراه با احسان كرمي برنامه شب نشيني از شبكه جهاني جام جم را در شب‌هاي جمعه و شنبه اجرا مي‌كند.

همچنين وي سابقه اجرا در شبكه جهاني جام جم و برنامه‌هاي مناسبتي و برنامه راديو هفت و برنامه زنده صبحي ديگر شبكه آموزش را دارد.

او سال نود و يك را در حالي با برنامه سال تحويل در كنار احسان عليخاني آغاز كرد كه در همان تعطيلات نوروزي برنامه جنجالي خانمي كه شما باشي را هر شب اجرا كردو نويد سالي پر كار را خبر مي داد اما بعد از تعطيلات بود كه به ناگاه خبري مبني بر ممنوع الكار شدن وي، در كنار فرزاد حسني و احسان عليخاني به گوش رسيد كه تا به امروز هيچ گاه اين خبر، توسط مسئولان صداوسيما نه تاييد و نه تكذيب گرديده است.

پس از نه ماه دوري از تلويزيون بالاخره نام او به عنوان نويسنده برنامه “پشت صحنه” احسان عليخاني ظاهر شد.

با آغاز سال نود و دو نامداري برنامه خانمي كه شما باشي را تهيه كنندگي كرد و براي اولين بار در نقش يك تهيه كننده ظاهر شد.

ساير فعاليت‌ها

اجراي بيست و چهارمين جشنواره بين المللي فيلم كودك در همدان

اجراي جشنواره فيلم صد ثانيه در اسفندماه ۱۳۸۹

اجراي نقد و بررسي فيلم سينمايي هيچ در كانون فيلم دانشگاه آزاد اسلامي واحد همدان

خوانش كتاب دا شبكه يك سيما

عناوين كسب شده

كسب عنوان بهترين مجري شبكه دو در مراسمي با حضور دارابي معاون سيما و مديران شبكه‌هاي تلويزيوني.

كسب عنوان برترين مجري سال از سوي نويسندگان و منتقدين ماهنامه سروش

كسب عنوان برترين مجري سال از سوي نويسندگان و منتقدين پايگاه خبري، تحليلي سينمافا در دو سال متوالي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۱:۰۶ ] [ morteza.73 ]

اميرحسين مقصودلو با نام هنري امير تتلو (زاده ۳۰ شهريور ۱۳۶۲) از خوانندگان رپ فارسي است كه در سبك ريتم اند بلوز هم فعاليت مي‌كند.

نام اصلي : اميرحسين مقصودلو

نام مستعار : امير تتلو

زادروز : ۳۰ شهريور ۱۳۶۲ – ۲۱ سپتامبر ۱۹۸۳ ‏

تهران

اهل كشور : ايران

سبك‌ها : ريتم اند بلوز، رپ، پاپ

كار(ها) : خواننده، ترانه سرا، آهنگساز

مدت كار : ۱۳۸۲ تاكنون
زندگي‌

امير تتلو از خانواده اي آذري و اصالتاً اهل روستاي مقصودلو از توابع شهرستان هريس، استان آذربايجان شرقي است. وي در سال ۱۳۸۲ آغاز به كار نمود و با وبلاگي كه امين دانكر، دوست نزديك او ايجاد كرده بود به انتشار اثرهاي وي مي‌پرداخت. اندك اندك نامي در ميان خوانندگان جوان آن روزها پيدا كرد. در سال ۲۰۱۲ ميلادي، تتلو نخستين آلبومش را با نام «زير همكف» منتشر كرد. او همچنين آلبوم تتليتي را در سال ۲۰۱۳ ميلادي ارائه كرد كه حاوي ۱۵ ترانه بود. همچنين او پس از خداحافظي جنجالي خودش دوباره به دنياي موسقي بازگشت. تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پليس امنيت اخلاقي ايران بازداشت شد كه پس از مدتي در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد. او پس از آزادي با انتشار نامه‌اي از طرفدارانش عذرخواهي كرد.
نامه تتلو به مردم بعد از آزادي

سلام مي كنم به همگي

معذرت مي‌خوام، معذرت مي‌خوام، معذرت مي‌خوام، ببخشيد كه باعث نگراني شدم. خيلي ممنونم از همه دوستان، از همه كساني كه به گوشم مي‌رسيد واقعا نگرانم بودند. بايد بگويم كه من علي‌رغم ميل باطني‌ام قديم يك كارنامه بدي از نظر خيلي‌ها داشتم كه بايد پاسخگو باشم و پاسخگو هم مي‌شوم و ايشالله كه بتوانيم مجوز را بگيريم و بتوانيم تو ايران كار كنيم. فقط اين را بدانيد كه من هر كاري كه انجام مي‌دهم و هر فعاليتي كردم فقط و فقط واسه خوشحال كردن شما مردم ايران بوده و هيچ وقت هيچ برگشت ديگري براي من نداشته. عاشقتونم و ايشالله كه بتوانم توكل به خدا اين قضيه را حلش كنم و كارهاي قبليم و كارنامه قبليم را يك خورده سياهي‌اش را كم كنم. من شرمنده‌ام. شرمنده همه مردم ايران. شرمنده همه هواداران كه كه نگرانشان كردم. شرمنده كشورم. شرمنده همه. اين را بدانيد كه من فقط و فقط و فقط قصدم خدمت كردن بوده و همتون را از ته دلم دوست دارم. عاشقتونم.
كسب مجوز

امير تتلو پس از دستگيري و آزادشدن در صفحه رسمي فيس‌بوك خود اين اخبار را منتشر كرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار كرد و در يك پرونده صوتي خبر از پشيمان شدنش داد. چندي بعد اخبار مبني بر انتشار ندامت‌نامه‌اي از او و تلاشش براي كسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منتشر شد.
ترانه شناسي

آلبوم ها

زير همكف (۱۳۹۰)

تتليتيي (۱۳۹۲)

من (۱۳۹۳)

تك آهنگ ها

اگه راستشو بخواي

الو

بگو بينم نديديش

نه دروغه

كمك كن

من آرومم

داد نزن

شب

چشاي وحشي

يه طرف درد

بابا اون بالاست

بدتر شد

اينو ميدونم كه مي‌دوني

كي از پشت لباستو مي‌بنده

مغز در رفته

سنه حيران

دختر توپر

حس معمولي

خونه خوبه

الو ۲

خيلي بالام

جووناي ژاپني

شهريوري

من دلم پاكه

حس خوب

اريكه ايران و ميلاد

بذار تو حال خودم باشم

من

خوابم نمي‌بره

نگفته بودي

بيخيال

يه خواهش

نمي‌توني مثل من باشي

مرسي

يه چيزي بگو

حس معمولي

بهاره

بنبست

خونه خوبه

 

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 

امير تتلو,زندگي نامه امير تتلو,مصاحبه جنجالي امير تتلو,خبر مجوز گرفتن امير تتلو,ليست اهنگ هاي امير تتلو,دانلود تك اهنگ هاي امير تتلو,جديد ترين عكس هاي پيج امير تتلو,عكس هاي داغ امير تتلو,عكس امير تتلو,جديد ترين تصاوير امير تتلو,عكس دوست دختر امير تتلو,تصاوير زن امير تتلو,عكس هاي لو رفته از پارتي امير تتلو,خبر دستگير شدن امير تتلو,دانلود اهنگ جديد امير تتلو,باحال ترين عكس امير تتلو

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۳۰:۳۲ ] [ morteza.73 ]

سيد حسين موسوي توحيدي (زاده ۶ بهمن ۱۳۶۴) معروف به حسين تهي يكي از خوانندگان رپ ايراني است.

نام مستعار : تهي

زادروز : ۶ بهمن ۱۳۶۴

اهل كشور : ايراني

سبك ها : رپ فارسي

كار(ها) : خواننده, ترانه سرا , آهنگساز و كارگردان موزيك ويدئوي

سال هاي فعاليت : غيرحرفه اي از سال ۷۹ و حرفه اي از سال ۸۱ تاكنون

او هدف اصلي خود از خوانندگي را گسترش رپ فارسي و انسجام ميان ايرانيان عنوان كرده‌است. او مي‌گويد رپ فارسي تقليدي از غرب نيست بلكه در اشعار شاعراني چون مولانا ابياتي شبيه به رپ داريم مثل رجزخواني مولانا كه مي‌گويد:

“تير منم كمان منم پير منم جوان منم”

لقب

حسين لقب “تهي” را عقيده اش بر خالي بودن از بدي‌ها، زشتي‌ها و انرژي‌هاي منفي بيان مي‌كند و اين لقب را نشات گرفته از دوران گرفته از دوران دبيرستان و درس رياضي مي‌خواند.
آغاز به كار و فعاليت حرفه اي

وي از سال ۱۳۷۹ به طور غير حرفه‌اي وارد عرصه موسيقي شد و ترانه‌هايش را در استوديو ي خانگيش ضبط و تكثير مي‌كرد، او از سال ۱۳۸۱ فعاليتش را به طور حرفه‌اي آغاز و ترانه‌هاي خود را در استوديوهاي شهر تهران به ضبط مي‌رساند.

او تا كنون بيش از ۵۰ ترانه از خود به خوانده است كه هر كدام داراي مضامين خاصي مي‌باشد و هر كدام رنگي از ذوق هنري اين خواننده را نمايان مي‌كند. اشعار او شامل مفاهيم عاشقانه، اجتماعي، دنس و پارتي، خدا و حتي مذهبي مي‌شود. حسين تهي كارهاي زيادي را با همراهي امير تتلو از خود به جاي گذاشته و اين دو گروهي به نام “T&T” را تشكيل دادند كه پس از آن ترانه‌هاي گسترده‌اي را در قالب آلبوم “T&T” منتشر و در اختيار طرفداران موزيك در ايران قرار دادند.

تهي با ترانه «رقص اندام» در دل مخاطبان جاي گرفت و با ترانه «كليد» به اوج محبوبيت و معروفيت دست يافت. او به همراه گروه ۰۲۱ (امير تتلو -پيشرو) و روزبه قائم ويدئو كليپي را براي آهنگ «برو از پيش من» ساختند كه اين كار محصول سال ۸۴ است. يكي از آثار مهم تهي سروده «بغض» مي‌باشد، ترانه‌اي كه پر از غم و اندوه براي كودكان بي سرپرست است. كودكاني كه در چهارراه‌ها دست فروشي مي‌كنند و مورد بي‌احترامي قرار مي‌گيرند، او اين آهنگ را با بغضي در صدايش و حرفي در كلامش اجرا مي‌كند.

حسين تهي در سابقهٔ ۱۰ ساله هنري خود همكاري‌هاي زيادي را با خوانندگان مطرحي همچون افشين، وكاميار داشته است كه اين فعاليت‌ها اكثراً تلفيقي از “رپ و پاپ” بوده؛ با اين هدف كه علاقه‌مندان موسيقي در كنار سبك پاپ، با سبك رپ فارسي نيز آشنا شوند. وي در سال ۱۳۸۸ راهي كشور امارات و شهر دوبي شد تا آثارش را با آزادي بيشتر و امكانات وسيع تر ضبط و تنظيم نمايد. او به مدت ۲سال در آنجا سكونت داشت و كنسرت‌هاي متعددي را نيز در اين شهر برگزار كرد اما پس از مدتي راهي كشور انگلستان و شهر لندن شد و در اين كشور سكنا گزيد.
همكاري ها

او در ترانه‌هاي «گير مي‌دادي» و «آهاي خانوم خوشگله» با افشين، در ترانه‌هاي «باغ‌وحش»، «پيشي»، «گير مي‌دادي» و «فاز بد» با امير تتلو، در ترانهٔ «از دست تو» با كاميار و در ترانهٔ «ترشيدي» با اشكين همكاري داشته‌است. او در سال ۲۰۱۲ با همكاري <<گلي>> (Gely) آهنگ فوق العاده ‘قول بده را با آهنگسازي و ترانه سراي خود اجرا كرد و همچنين در آهنگ جديد او يعني اتحاد از راه دور نيز با رضا پيشرو همكاري داشت.

كارگردان موزيك ويدئو

حسين تهي كارگرداني دو موزيك ويدئوي خودش رو با نامهاي چجوري ميخواي در سال ۲۰۱۳ و در سال ۲۰۱۴ روح به عهده داشت.

آلبوم ها

بغض
برخي از آهنگ هاي تهي عبارتند از :

اين چيه……. Tohi
سر به هوا (رميكس) ………. Tohi Ft Ashkan
ترشيدي ………. Tohi Ft Ashkin (0098) Ft Amir Shahriyar
سر به هوا ………. Tohi Ft Ashkan
پيشي ………. Tataloo Ft Tohi
راست ميگن ………. Tohi Ft Shervin
خانوم خشكله ………. Afshin Ft Tohi
گير ميدادي ………. Afshin & Amir Ali Ft Tataloo & Tohi
ميشنوم ميگي ………. Tataloo Ft Tohi & P.O.M
زنجير ………. Tohi Ft Tataloo
غير مستقيم ………. Tataloo Ft Tohi & Rezaya & 2afm & Tomeh
آقا جون (رميكس) ………. Tohi Ft Ammin
اينترو ………. Tataloo Ft Tohi
برو از پيش من ۲ ………. Tataloo Ft Tohi & Sharpin & 2afm & Rezaya & Tomeh
من و اون ………. Tataloo Ft Tohi
بغض………. Tohi
الو منم ………. Tohi Ft Tataloo & Kayot
آقا جون ………. Tohi Ft Ammin
دستمال جيبي ………. Tohi Ft Motlagh & Darvish
بشين كنارم ………. Tohi Ft Tataloo & Shahkar
گربه نره ………. Tohi Ft Tataloo & Tomeh
1001 شب ………. Tataloo Ft Eblis & Tohi & & Enzo
باغ وحش ………. Tataloo Ft Pishro & Felakat & Tohi & Tomeh
نرو ………. Roozbeh Ft Eblis & Tohi
برو از پيش من ………. Roozbeh Ft Tataloo & Pishro & Tohi
بشقاب ………. Tighe Ft Tataloo & Tohi
پانتوميم ………. Tohi Ft Asir & Emperator
بگو سلام ………. Pishro Ft Tohi
رقص اندام ۲ ………. Tohi Ft Eblis
رقص اندام ۱ ………. Tohi Ft Pishro
ايران ………. Eblis Ft 2afm & Tohi
Eblis Ft Yar2 & Tohi ……….دافينگ
۳ نقطه ………. Tohi Ft Atom & 2afm
تشكر سرخ پوستي
فاگور (تبليغاتي)
كل بسه
Tohi Ft Ashkan Doggy ………. Rename
جنگ ………. Eblis Ft Tohi & 2afm
فساد ………. Eblis Ft Toh

 

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 

حسين تهي,بيوگرافي حسين تهي,زندگي نامه كامل حسين تهي,ليست تك اهنگ هاي حسين تهي,دانلود فول البوم تهي,عكس هاي لو رفته حسين تهي,عكس صفحه اينستگرام حسين تهي,ادرس پيج فيسبوك حسين تهي,عكس زن حسين تهي,حسين تهي و دوست دخترش,حسين تهي در مصاحبه,مصاحبه داغ با حسين تهي,دانلود اهنگ جديد حسين تهي,البوم عكس هاي حسين تهي,تهي,تصاوير جنجالي تهي در خارج

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۲۹:۴۵ ] [ morteza.73 ]

 

 

روشنك عجميان بازيگر سينما و تلويزيون و همچنين مجري مي‌باشد. كار تئاتر را با كلاس هاي بازيگري از سال ۱۳۷۴ شروع كرد و اولين كار تصويري او در سال ۱۳۷۷ بود. در سال ۸۱ با برنامه چشم‌انداز اولين كار خود را به عنوان مجري تجربه كرد.

زمينه فعاليت: بازيگر . مجري

مليت : ايران ايراني

محل زندگي : تهران

سال‌هاي فعاليت : ۱۳۷۷ تاكنون

تحصيلات : در دوره ليسانس رشته بازيگري را انتخاب كرد و در دوره فوق ليسانس كارگرداني تئاتر را برگزيد.

كارنامه فعاليتها

بازيگري سينما

سال

نام فيلم

كارگردان

نقش

۱۳۸۷

صندلي خالي

سامان استركي

۱۳۸۷

سوگند

شاپور قريب

دوست سوگند

۱۳۸۷

كارناوال مرگ

رضا اعظميان

۱۳۸۷

كتاب قانون

مازيار ميري

خواهر رحمان

۱۳۸۷

يك اشتباه كوچولو

محسن دامادي

زن همسايه

۱۳۸۴

ابراهيم خليل الله

محمدرضا ورزي

هاجر

۱۳۸۱

عشق فيلم

ابراهيم وحيدزاده

منشي

بازيگري تلويزيون

سال

نام سريال

كارگردان

نقش

۱۳۹۱

سايه روشن

يوسف مراديان

سايه

۱۳۹۰

رادر رو

سعيد آقا خاني

سيمين

۱۳۸۹

تلنگر

محمد درمنش

۱۳۸۹

داني و من

ارژنگ امير فضلي

۱۳۸۸

مهمانپذير سعادت ۲

كريم سروبخش

۱۳۸۷

طلاق در وقت اضافه

محسن يوسفي

۱۳۸۷

كارآگاهان

حميد لبخنده

۱۳۸۶

پاتوق

شاهين باباپور

۱۳۸۶

مرد هزار چهره

مهران مديري

۱۳۸۶

يك وجب خاك

علي عبدالعلي زاده

۱۳۸۵

پنجره

وحيد حسيني

۱۳۸۴

يك و نيم هفته

جواد رضويان

۱۳۸۴

پيله هاي پرواز

حسين سهيلي زاده

۱۳۸۳

هتل پاپلي

تقي رنجبر

۱۳۸۳

جايزه بزرگ

مهران مديري

آرزو

۱۳۸۲

داغ عشق

مهدي لباف

۱۳۸۱-۸۲

كوچه اقاقيا

رضا عطاران

گلچهره

۱۳۸۱

آتيه

ارژنگ امير فضلي

۱۳۷۹

لحظه قاصدك

ايرج حبشي

۱۳۷۸

كاشانه

قاسم جعفري

۱۳۷۷

گوهر كمال

عباس رنجبر

مجري گري تلويزيون

در زمينه مجري گري اجراي سه مسابقه پلكان(سال ۸۵)، همسران (سال ۸۸)، چهار در چهار(سال ۹۰)، و همچنين برنامه هاي چشم انداز و جام جم در جام در شبكه جام جم و برنامه فرصت برابر را در شبكه آموزش بر عهده داشته است.

مصاحبه

عصر روز شنبه ميهمان «روشنك عجميان»‌ و همسرش آقاي حميدي بوديم. عجميان تازه از اجراي زنده برنامه شان در شبكه جام جم برگشته بود ولي با وجود خستگي ، با چهره اي گشاده و صريح پاسخگوي سوالات ما شد.

* روشنك عجميان از زبان روشنك عجميان :

من روشنك عجميان متولد بيستم بهمن ماه ۱۳۵۵ هستم. فوق ليسانس كارگرداني تئاتر دارم.

كارم را در سال ۱۳۷۳ با تئاتر شروع كردم. سال ۱۳۷۷ اولين كار تصويري ام را انجام دادم و سال ۱۳۸۱ هم با « كوچه اقاقيا » شناخته شدم.

* شما تجربه اجرا هم داشته ايد. در اين خصوص برايمان بگوييد و اينكه آيا اجرا دغدغه اصلي شما هست ؟

پنج يا شش سال پيش اجراي مسابقه « پلكان » را برعهده داشتم و مسابقه « همسران » هم به دو سال پيش برمي گردد. كار اجراي ديگري هم كه نزديك به هشت سال است مشغولش هستم برنامه اي به نام « چشم انداز » براي شبكه جهاني جام جم است كه جزو برنامه هاي منتخب شبكه هم بود و الآن نامش به « جام جم در جام » تغيير پيدا كرده و تقريباً فقط من از گروه قبلي باقي مانده ام. برنامه اي زنده هست و ساختارش گفتگو با اهالي هنر است. خيلي دغدغه اجرا ندارم. فقط در حد تجربه دوست دارم كه اجرا كنم ولي خب اون مسابقه براي من تجربه خيلي خوشايندي بود كه اگر دوباره پيشنهاد بشود حتماً خواهم پذيرفت. در كل تمايل زيادي به اجرا ندارم و خيلي سخت اجراي يك برنامه را مي پذيرم مگر اينكه برنامه هنري باشد.

* نقش تحصيلات آكادميك را در موفقيت يك بازيگر چه اندازه مي دانيد ؟

من اين نقش را صد درصد موثر مي دانم. به نظرم حتي اگر كسي تحصيلات در رشته ديگري را دارد بهتر است ابتدا كلاس بازيگري برود و بعد وارد اين كار بشود. من هيچ اعتقادي به افرادي كه بدون عبور از اين فيلترها وارد مي شوند،ندارم. خيلي ها از بهروز وثوقي به عنوان كسي كه بدون تحصيلات به اوج رسيد نام مي برند در حاليكه به اين نكته توجه نمي كنند كه آقاي وثوقي چه زحماتي را براي درآوردن نقش هايشان متحمل شده اند. خيلي معدود هستند افرادي كه صرفاً با تكيه بر استعداد توانسته اند در اين حوزه به موفقيت برسند.

* دليل دوري طولاني شما از تئاتر چيست ؟

من هم مانند بسياري از كساني كه كار تصويري انجام مي دهند مدت زيادي است كه فرصت رسيدن به تئاتر را پيدا نكرده ام. آخرين كارم چهار – پنج سال پيش و كار پايان نامه فوق ليسانسم بود كه هم كارگردانش بودم و هم در آن بازي داشتم. خيلي اذيت شدم و به همين خاطر تصميم گرفتم مدتي از فضاي تئاتر فاصله بگيرم. خدا را شكر در يكسال اخير كارهاي تئاتري زيادي به من پيشنهاد شد كه متأسفانه به دليل مشغله كاري نتوانستم بپذيرم ولي يك ماه است كه مشغول تمرين تئاتري براي جشنواره آئيني سنتي هستم با متني از آقاي استاد محمد.

* دغدغه فيلمسازي هم داريد ؟

چنين دغدغه اي فعلاً ندارم ولي اصلاً غير ممكن نيست كه در آينده بخواهم چنين تجربه اي داشته باشم… ليسانس من در رشته بازيگري است و دليل تحصيلم در رشته كارگرداني در مقطع فوق ليسانس ،‌ متأسفانه نبود رشته بازيگري در مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه هاي كشور است.

* معيارهايتان براي پذيرش يك نقش چيست ؟

كلّيت فيلمنامه برايم خيلي مهم است و اينكه آيا فيملنامه به صورتي هست كه نقش در آن ديده شود يا نه. طول نقش برايم اهميت ندارد ولي دوست دارم نقشم تأثيرگذار و متفاوت باشد.

خيلي اهل كلاس گذاشتن و معطل كردن طرف مقابلم نيستم و معمولاً در همان دور نخست كه فيلمنامه را مي خوانم ،‌ به لحاظ حسي مي توانم تصميمم را بگيرم كه نقش را خواهم پذيرفت يا نه.

* بيشتر مايل به حضور در چه جور آثاري هستيد ؟

خيلي برايم فرقي نمي كند جدي باشد يا طنز. البته من كارهاي جدي زيادي داشته ام ولي خب كارهاي طنزم بهتر ديده شده است.

* نظرتان در مورد تله فيلم و بازي در تله فيلم چيست ؟

من حدوداً بيست و پنج تا سي تله فيلم بازي كرده ام. هم تله فيلم خوب داريم و هم تله فيلم بد. بعضي تله فيلم ها عرصه اي است براي تجربه كردن فيلمسازي براي كارگردانان جوان و تازه كاري كه به واسطه داشتن آشنا دنبال زمينه سازي براي ساخت سريال هاي تلويزيوني و فيلم هاي بعدي شان هستند ولي به نظر من اين تله فيلم ها مي توانند اتفاق خوبي هم باشند چرا كه باعث تأمين امنيت شغلي بازيگران و كمتر شدن مشكلات مالي شان مي شود.

* نظر شما در مورد ابلاغيه اخير معاون سيما در خصوص ممنوعيت ساخت آثار با مضمون تلخ در تلويزيون چيست ؟

من صد درصد موافقم ولي به شرطي كه به طنزهاي كليشه اي و بي محتوا نرسيم. متأسفانه برنامه هاي صدا و سيماي ما در حال حاضر سرشار از برنامه هاي افسرده كننده است.

* شما هم تجربه همكاري با « مهران مديري »‌ و هم تجربه همكاري با « رضا عطاران » را داشته ايد ،‌ تفاوت اين دو نفر در بازي گرفتن از بازيگران را به چه صورت مي بينيد ؟

آقاي عطاران خيلي دست بازيگر را باز مي گذارد. خيلي خونسرد است و خيلي خلاق. آقاي مديري هم واقعاً هنگام كار خيلي مدير هستند. خيلي جدي هستند و اصولاً چون همه چيز خيلي خوب سرجايش است ،‌ خيلي كمتر پيش مي آيد كه كارشان ناموفق از آب دربيايد.

* براي بازي در «‌ قهوه تلخ » پيشنهادي داشتيد ؟ كار را پيگيري مي كنيد ؟

خير ، براي بازي در اين مجموعه پيشنهادي نداشتم ولي به صورت پراكنده مجموعه را دنبال مي كنم.

* سريال « قلب يخي » چطور ؟‌ دنبال مي كرديد ؟

بله … اين سريال را شديداً دنبال مي كردم و پيگير ادامه اش هم شدم. هم خودم و هم همسرم خيلي به اين سريال علاقه مند بوديم.

* از زمان به دنيا آمدن « آروشا »‌ كار بازيگري برايتان مشكل تر نشده است ؟

خدا را شكر همسرم خيلي به من كمك مي كند. شايد نصف دغدغه هاي من به خاطر همراهي همسرم و همچنين مادرم كمتر مي شود. . آروشاالان ۱۶ ماهش هست و من يك سالي به خاطر تولدش تقريباً كم كار شدم ولي از دو – سه ماه قبل از عيد با سريال « راه دررو » و تله فيلم آقاي تكاور دوباره شروع كردم.

* بهترين نقشي كه بازي كرده ايد و خيلي دوستش داريد ،‌ كدامست ؟

نقش « گلچهره » در سريال « كوچه اقاقيا » و نقشي كه در فيلم سينمايي «‌ كتاب قانون » ايفا كردم. البته الآن در ايفاي نقش « گلچهره » نقص هاي زيادي مي بينم ولي خاطره انگيزترين و دوست داشتني ترين نقشي است كه بازي كرده ام. نقشم در سريال « طلاق در وقت اضافه » را نيز دوست داشتم كه يك مهماندار هواپيما بودم.

* اهل سينما رفتن هم هستيد يا بيشتر از طريق شبكه خانگي پيگيري مي كنيد ؟

در يكي – دو سال اخير خيلي كمتر شده است. شايد دو ماه يكبار به سينما رفته ام. آن هم اگر فيلمي كه ارزش روي پرده ديدن را داشته باشد ميرم و مي بينم. دليلش هم به خاطر خود فيلم هاست و هم به خاطر محيط سينما كه اخيراً خيلي توهين آميز شده است. من خيلي ناراحت مي شوم كه نقطه تراژيك يك فيلم كه بايد فكر خودت را متمركزش كني با خنده بغل دستي ام همراه مي شود چرا كه مثلاً چون قيافه بازيگر كج و كوله شده است. خب اين واقعاً خيلي توهين آميز است. متأسفانه سينما تبديل شده است به محلي براي قرار دختر و پسرها يا اينكه سريع خوراكي بخرند و در كنار شما بي توجه به فيلم و انرژي كه بازيگر صرف پروژه كرده مشغول ميل كردن خوراكي ها بشوند. متأسفانه اين عادت هم كه اصلاً وجود ندارد كه تا انتهاي تيتراژ فيلم به صورت كامل ، از صندلي بلند نشويم و سالن را ترك نكنيم !

* كلاً روند سينماي ايران را رو به رشد مي بينيد ؟‌

خير ، سينماي ايران در شرايط فعلي در يك ركود به سر مي برد و كاملاً درجا مي زند ولي وضعيت تلويزيون به مراتب بهتر است.

* از نظر دستمزد تلويزيون خوش قول تر و خوش حساب تر از سينماست ؟

اصلاٌ اينطور نيست چون در تلويزيون هم متاسفانه تهيه كنندگان غير حرفه اي و بدقول فراوانند.

اما در تلويزيون سيستم پيگيري و شكايت وجود دارد كه اين خودش يك امتيازه و من خودم تا الان از همين طريق دو تا از قراردادهايم را گرفته ام.

* موافق تعيين سقف براي دستمزد بازيگران هستيد؟ و اصلاً چنين چيزي شدني است ؟

مي تواند شدني باشد و به نظرم چيز بدي هم نيست ولي هميشه من مي ترسم كه چنين جرياني هم دستخوش يكسري بازي هاي زيرميزي و رابطه بازي بشود كه اگر چنين اتفاقي بيفتد ديگر اين تعيين سقف فايده اي نخواهد داشت. سيستم سينما و تلويزيون ما دچار مشكل است. واقعاً چرا بايد يك شخص بي سواد و بي استعداد صرفاً با تكيه بر شهرت ، ماهي سي ميليون تومان دستمزد بگيرد من خيلي از افرادي را مي شناسم كه سالهاست در تئاتر زحمت مي كشند ، بسيار مستعد و تحصيلكرده هستند اما موقعيت كار تصوير برايشان پيش نيامده است.

* مردم هنوز هم شما را با خانم « الهام پاوه نژاد » ‌اشتباه مي گيرند ؟

خيلي … هنگام پخش « كوچه اقاقيا » يكي از نشريات زرد نوشته بود كه من با خانم پاوه ن‍ژاد خواهر دو قلو هستيم و از اينجا به بعد اين اشتباه گرفتن ها دو چندان شده است. اتفاقاً خود ايشان هم به من مي گفتند كه من را با ايشون اشتباه مي گيرند. البته خانم پاوه نژاد هنرمند توانا و بسيار دوست داشتني هستند.

* سقف آرزوهايتان در بازيگري چيست ؟

يك مدينه فاضله براي بازيگري. اينكه بتوانم با آرامش و احترام يك نقش را بازي كنم كه واقعاً خودم دوستش داشته باشم.

* بازيگري هست كه آرزو داشته باشيد مقابلش بازي كنيد ؟

بازيگران پيشكسوت زيادي هستند. مثل آقاي علي نصيريان.همچنين آقاي مشايخي كه باهاشون كار كردم ويا آقاي بهروز وثوقي كه هميشه آرزوي كار كردن باهاشون را داشتم.

* برنامه «هفت»‌ را پيگيري مي كنيد ؟ نظرتان در موردش چيست ؟

بله ، مي بينم. اجراي آقاي جيراني را خيلي دوست دارم و معتقدم اطلاعات بسيار زيادي در حوزه سينما دارند ولي محافظه كاري بيش از حد ايشان را دوست ندارم. اين محافظه كاري خيلي باعث دلزدگي و انزجار مخاطب مي شود.

* صحبت هاي آقاي «فريبرز عرب نيا» در برنامه هفت را چگونه ارزيابي كرديد ؟

حرف هاي ايشان در برنامه اول را خيلي دوست داشتم ولي سخنانشان در برنامه دوم به بيراهه رفت. اما در برنامه هاي بعد به خوبي بحث را جمع كردند و بسيار جامع ،دلنشين و كاربردي بحث كردند.

* اگر بازيگر نمي شديد، چه شغلي را انتخاب مي كرديد ؟

من چون هميشه دوست داشتم متفاوت و تأثيرگذار باشم ، اگر بازيگر نمي شدم يك شغل متفاوت را انتخاب مي كردم. مثل : خلباني ،‌ مهمانداري ، توريست مي شدم يا گلفروشي راه مي انداختم. كاري كه خيلي كم خانم ها توي آن دست داشته باشند.

الآن كه اوقات فراغتم بسيار كم شده است. بيشتر به آروشا مي پردازم. كتاب مي خوانم ، فيلم مي بينم و ورزش مي كنم. اخيراً باشگاه هنرمندان در شاخه بانوان شروع به فعاليت كرده و ما يك ماهي هست كه به تمرينات تيم واليبال هنرمندان مي رويم. به زودي رشته هاي ديگرش هم راه اندازي خواهد شد كه احتمال دارد من به اسكواش هم بپردازم.

* بازي شما در «مرد هزار چهره»‌ كوتاه شد ؟

بله … چون آقاي ضرغامي گفتند هر كاري كه در ايام عيد روي آنتن مي رود بايد بازبيني شود و سپس پخش شود و اينگونه كه كار يك ساعت مانده به پخش به شبكه برسد نخواهد بود.به همين دليل آقاي مديري من و اليكا عبدالرزاقي را صدا زدند. عذرخواهي كردند و گفتند كه آقاي پورمحمدي (مدير شبكه سوم سيما) خواستند كه اينگونه باشد و ما مجبور به حذف خيلي از سكانس هايي كه گرفته ايم هستيم و ادامه اش را هم نمي توانيم بگيريم. دو – سه صفحه به ما دادند و گفتند كه فقط همين ها را مي گيريم. دو قسمت ما شد نصف يك قسمت.

* مجموعه «ساختمان پزشكان»‌ را مي بينيد ؟ اين مجموعه نخستين تقابل آقاي قاسم خاني و آقاي مديري است ، اين را چگونه ارزيابي مي كنيد ؟

كم و بيش مجموعه را ديده ام ولي چون هنوز كامل نديده ام نمي توانم نظر بدهم. به نظر من آقاي مديري بي نظير هستند و كسي نمي تواند از ايشان تقليد كند. آقاي مديري خيلي زيرك ،‌ هوشمند و خبره هستند. به جز آقاي عطاران كه سبك خاص خودشان را دارند و موفق هم هستند ، كسي كه بتواند به پاي آقاي مديري برسد را نداريم.

* خاطره انگيزترين فيلمي كه ديده ايد كدامست ؟

فيلم «جاده» (فدريكو فليني) ‌تأثيرگذارترين فيلمي بود كه من ديدم و هميشه هم آرزو داشتم كه نقش زن اين فيلم را بازي كنم.

* نظرتان در مورد شبكه «فارسي وان» چيست ؟

كم و بيش برنامه هاي اين شبكه را ديده ام ولي راستش را بخواهيد پيگيرش نيستم و زياد نمي پسندم. البته به بينندگان پر و پا قرصش انتقاد نمي كنم و راز موفقيت اين شبكه در جذب مخاطب را نيز ميل بينندگان به حظّ بصري مي دانم. چيزهايي كه در تلويزيون ما نيست و بخشي از مردم مايل به ديدنش هستند. حتي قصه منسجمي هم ندارند ولي چشم نواز هستند.

* بازيگر مورد علاقه شما كيست و در بازيگري الگويي هم داريد ؟

الگو كه ندارم ولي علاقه زيادي به سينماي كلاسيك دارم. فيلم هايي مثل : «‌ در بارنداز » من عاشق « مارلون براندو » ،‌« كلارك گيبل » و « اينگريد برگمن » هستم.

* خانواده شما با بازيگر شدنتان موافق بودند ؟ همسرتان با اين قضيه مشكلي ندارد ؟

خانواده ام صد درصد موافق بودند و خوشبختانه همسرم هم مشكلي با اين موضوع ندارد. اولين جرقه هاي بازيگري را پدرم در من به وجود آورد. يك روز يك آگهي از ارشاد آورد و گفت كه بازيگر نياز دارند و چون جاي معتبري است اگر دوست داري برو و توي كلاس هايشان شركت كن. از من قول گرفت كه اگر خواستم ادامه بدهم حتماً به دانشگاه بروم و به دنبال شهرت هم نباشم. معلم ما در ارشاد هم خانم « رويا افشار » بودند كه متأسفانه الآن خيلي كم كار هستند.

* اگر «آروشا» بخواهد بازيگر بشود ، به او اجازه خواهيد داد ؟

تصميم با خودش است ولي من واقعاً موافق نيستم و به هيچكس پيشنهاد نمي كنم در ايران وارد بازيگري بشود. سعي مي كنم راه درست را به او نشان بدهم و به مخالفت كوركورانه نپردازم ولي تصميم نهايي را به خودش واگذار خواهيم كرد. مثل پدر و مادر خودم بهش خواهم گفت كه بايد درس بخواند ، كلاس برود و اگر بتواند سختي هايش را تحمل كند وارد اين حرفه شود. يكي از دلايلي كه من تأكيد دارم حتماً به كلاس بروند اين است كه با سختي هاي كار آشنا شوند و ببينند كه مي توانند اين كار را تحمل كنند يا خير.

* برنامه تان براي آينده چيست ؟

اخيراً در كنكور دكترا شركت كرده ام و قصد ادامه تحصيل در كنار كار بازيگري و زندگي زناشويي ام را دارم.

* پيگير نقدهايي كه در مورد بازيتان نوشته مي شود هستيد ؟

بله … بيشتر همسرم پيگير اين موضوع هستند و نظرات و نقدهاي مختلف را جمع آوري و به من منتقل مي كنند.

* در آخر حرف خاصي داريد ؟

آرزو مي كنم كه سينما و تلويزيون ما به جاي خيلي خوبي برسد. اميدوارم كه همه چيز پول نباشد. به خاطر پايين اوردن هزينه ها نياييم از بازيگري استفاده كنيم كه به ازاي بازي اش پول پرداخت مي كند. از بازيگر ارزان ، از عكاس ،‌ فيلمبردار ،‌ طراح صحنه و كساني كه متخصص اين كار نيستند صرفاً براي كم كردن هزينه ها در اين عرصه استفاده نكنيم. اميدوارم واقعاً همه چيز سر جاي خودش قرار بگيرد.

 

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۲۸:۴۹ ] [ morteza.73 ]

 

 

مهران رجبي بازيگر عرصه سينما و تلويزيون در مقطع كارشناسي ارشد در رشته گرافيك تحصيل كرده است. رجبي در سال ۱۳۷۶ براي اولين بار با حضور در مجموعه تلويزيوني «بچه‌هاي مدرسه همت» به عرصه هنر قدم گذاشت. «كودك و سرباز»، «زير نور ماه»، «انارهاي نارس»، «آقاي الف»، «خانه پدري»، «شش نفر زير باران»، «دختر شاه پريون»، «آژانس ازدواج»، «خنده در باران»، «ازدواج در وقت اضافه»، «اخراجي‌ها» و… برخي از فيلم‌هايي است كه او در آنها به ايفاي نقش پرداخته است.

وي همچنين بازي در سريال‌هايي چون «راه بي‌پايان»، «صاحبدلان»، «يك وجب خاك»، «قرارگاه مسكوني»، «مثل هيچ‌كس»، «چارديواري»، «سه در چهار» و… را نيز در كارنامه خود ثبت كرده است. اين بازيگر به تازگي بازي در مجموعه تلويزيوني «دردسرهاي عظيم» را به پايان رسانده است. اين سريال به كارگرداني بروز نيك‌نژاد و تهيه‌كنندگي ايرج محمدي و مهران مهام ساخته شده است. با اين بازيگر به بهانه حضور در اين سريال به گفت‌وگو نشسته‌ايم.

چه عاملي باعث شد بازي در مجموعه تلويزيوني «دردسرهاي عظيم» را بپذيريد؟

پيش از هر چيز، درونمايه اين سريال مرا به خود جذب كرد. اگرچه زماني كه بازي در اين كار را پذيرفتم تنها خط ساده‌اي از قصه و بخش‌هايي از فيلمنامه را خوانده بودم و بقيه قسمت‌هاي آن در حال نگارش بود اما با مطالعه اجمالي برخي از قسمت‌هاي فيلمنامه به اين نتيجه رسيدم كه اين مجموعه مي‌تواند براي مخاطب جذابيت زيادي داشته باشد؛ ضمن اينكه زيربناي سريال «دردسرهاي عظيم» طنز است كه مي‌تواند در جذب مخاطب نقش زيادي داشته باشد.

طي سال‌هاي اخير مجموعه‌هاي زيادي ساخته مي‌شوند كه وقتي پاي صحبت بازيگران آنها مي‌نشينيم، به اين نكته اشاره مي‌كنند كه براي پذيرفتن نقش در اين دست سريال‌ها و به دليل تكميل نبودن فيلمنامه، تنها به مطالعه برخي قسمت‌هاي آن بسنده كرده‌اند. به نظر شما اين يك آسيب در زمينه سريال‌سازي امروز به شمار نمي‌رود؟

نمي‌شود گفت يك آسيب است ولي به هر حال مسئله‌اي است كه به قول شما چند سالي است در عرصه سريال‌سازي ما رواج يافته. البته به نظرم اين موضوع به عوامل زيادي بستگي دارد. منظورم اين است كه وقتي از يك بازيگر دعوت مي‌شود تا در كاري حضور يابد، او صرف نظر از فيلمنامه كه طبعاً خيلي حائز اهميت است و به هر حال عامل مهمي براي قبول كردن يك نقش به شمار مي‌رود، به مؤلفه‌هاي ديگري نيز توجه مي‌كند.

به عنوان مثال اگر كارگرداني كه قرار است يك مجموعه را بسازد در كارنامه خود ساخت آثار موفقي را ثبت كرده باشد، مي‌توان به او اعتماد كرد و حتي در صورت تكميل نبودن فيلمنامه به ايفاي نقش پرداخت. همچنين گروهي كه يك بازيگر ممكن است در پروژه با آنها همكار شود، اهميت زيادي دارد؛ اينكه با يكديگر همدل باشند و… كه خدا را شكر در مجموعه تلويزيوني «دردسرهاي عظيم» گروه داراي چنين ويژگي‌اي بود. به هر حال بخشي از كارهاي امروز به اين شكل است؛ يعني فيلمنامه هنوز كامل نشده، بازيگران براي كار دعوت مي‌شوند و ما به عنوان بازيگر به اين مسئله عادت كرده‌ايم.

مصاحبه

البته اين موضوع شدت و ضعف دارد اما در مجموع خطر زيادي در اين كار هست. به طور نمونه ممكن است مجموعه اي با چنين مؤلفه‌هايي مثلاً در ايام ماه مبارك رمضان ساخته شود و سريال موفق و مردم‌پسندي از آب دربيايد. از سوي ديگر عجله و فشردگي كار در برخي مجموعه‌هاي مناسبتي باعث مي‌شود كار به پختگي و قوامي كه بايد دست نيابد. با اين تفاصيل، من به عنوان يك بازيگر هميشه و در همه حال سعي كرده‌ام با اطمينان به كار خود جلوي دوربين بروم و كاري را ارائه دهم كه قابل لمس باشد. اين ويژگي تنها مختص من نيست، بلكه تمام بازيگران سعي مي‌كنند مقابل دوربين از استعدادهاي فردي خود به‌درستي استفاده كنند تا نتيجه كار قابل قبول باشد.

برخي به آثار طنز به‌ويژه مجموعه‌‌هايي كه با اين محور ساخته مي‌شوند به عنوان يك زنگ تفريح نگاه مي‌كنند؛ در حالي كه اغلب اين سريال‌ها سعي در به تصوير كشيدن و انعكاس دغدغه‌هاي روز جامعه دارند. با توجه به اينكه شما بازيگري هستيد كه بيشتر در كارهاي طنز ظاهر شده‌ايد، نظرتان در اين زمينه چيست؟

باور شخصي من اين است كه ايفاي نقش در يك فيلم يا سريال طنز به‌مراتب سخت‌تر از نقشي است كه بازيگر در يك اثر جدي ارائه مي‌كند. شايد به اين دليل كه بازي در يك كار طنز در درجه نخست اين را مي‌طلبد كه بازيگر به واسطه بازي‌اش مخاطب را بخنداند و اگر اين اتفاق نيفتد سريال با مشكل مواجه مي‌شود يا مخاطب‌شناسي در اين زمينه به‌خوبي صورت نگرفته است.

در عين حال، وراي خنده‌اي كه در آثار طنز وجود دارد، پيامي نهفته است كه اين ديگر وظيفه بيننده است كه بايد آن را دريافت كند. در واقع يك كار طنز وظيفه‌اي دووجهي به عهده دارد و اين وظيفه، وظيفه دشواري است. اگر يك سريال طنز بتواند به‌خوبي و به‌ظرافت دغدغه‌هاي روزمره جامعه را به تصوير بكشد، عملكرد موفقيت‌آميزي داشته و از همه مهم‌تر، توانسته با اقبال خوب مخاطب هم مواجه شود. فراموش نكنيم كه اصلي‌ترين داوران اين آثار، مردم هستند؛ به‌ويژه در رسانه‌اي چون تلويزيون كه به واسطه فراگيري مي‌تواند توجه اقشار مختلف جامعه را به خود جلب كند و پيام‌هاي يك اثر را به زبان طنز و به شكل تلويحي به مخاطب انتقال دهد.

در عين حال گاه مجموعه‌هاي طنزي نيز ساخته مي‌شوند كه از چنين مؤلفه‌هايي برخوردار، نيستند.

موافقم. گاه سريال‌هايي ساخته مي‌شوند كه به معني واقعي حرفي براي گفتن ندارند، وقت‌گيرند و به‌رغم هزينه‌اي كه صرف ساخت آنها مي‌شود، در برقراري ارتباط با مخاطب موفق نيستند و حتي گاه محتواي آنها اعصاب‌خردكن نيز هست. به هر حال اين هم از خطرات كار طنز است. به همين دليل است كه معتقدم بازي در يك سريال طنز سخت‌تر از حضور در يك كار جدي است زيرا همان طور كه در لابه‌لاي گفت‌وگو اشاره كردم، تمام جوانب براي انجام اين كار بايد در نظر گرفته شود.

پس آيا مي‌توان از صحبت‌هاي شما به اين نتيجه رسيد كه كار طنز كردن به نوعي راه رفتن روي لبه تيغ است؟

نه به آن صورت، اما به هر حال ايفاي نقش در حيطه طنز نيازمند ظرافت‌هايي است كه هم كارگردان و فيلمنامه‌نويس و هم بازيگر بايد به آنها اشراف داشته باشند زيرا تا زماني كه اين ظرافت‌ها ناديده گرفته شود، نه‌تنها پيام‌هاي يك اثر به مخاطب منتقل نمي‌شود، بلكه آن اثر ممكن است دستخوش ريزش مخاطب نيز بشود.

خود شما براي بازي در يك نقش چه مؤلفه‌هايي را در نظر مي‌گيريد؛ يعني ترجيح مي‌دهيد بيشتر در چه نقش‌هايي ظاهر شويد؟

هيچ ترجيحي از جانب من در كار نيست. من فيلمنامه را مي‌خوانم و با در نظر گرفتن جوانب و اصول و قواعد كار، حضور در آن را مي‌پذيرم. واقعاً برايم بازي در نقش اول يا دوم و سوم تفاوتي نداشته است. من به كيفيت كار فكر كرده‌ام و بر اساس جهان‌بيني شخصي‌ام نسبت به يك اثر به ايفاي نقش در آن مي‌پردازم.

فكر مي‌كنيد در وادي سريال‌هاي امروز چه موضوعاتي مغفول مانده‌اند كه برنامه‌سازان بايد بيشتر به سمت اين درونمايه‌ها بروند؟

البته امروز اغلب موضوعات اجتماعي از سوي سريال‌سازان دستمايه ساخت آثار خوبي قرار گرفته است اما به نظر مي‌رسد در زمينه موضوعات عاشقانه يا جنگي هر چقدر هم كه كار كنيم، به‌اصطلاح حديثي نامكرر است و باز هم جاي كار دارد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۲۷:۴۹ ] [ morteza.73 ]

 

 

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

بيوگرافي پويا بياتي , همسر پويا بياتي , بيوگرافي جديد پويا بياتي, كنسرتهاي پويا بياتي, پويا بياتي خواننده, پويا بياتي ويكي صدا, دانلود آهنگ پويا بياتي, pouya bayati, امير مسعود بياتي,pouya bayati,آلبوم هاي پويا بياتي,آهنگهاي پويا بياتي,امير مسعود بياتي,بيوگرافي جديد پويا بياتي,بيوگرافي پويا بياتي,دانلود آهنگ پويا بياتي,زندگينامه پويا بياتي,عكسهاي پويا بياتي,همسر پويا بياتي,پويا بياتي,پويا بياتي جديد,پويا بياتي خواننده,پويا بياتي ويكي صدا,كنسرتهاي پويا بياتي

 

امير مسعود بياتي معروف به پويا بياتي (زاده ۳ آبان ۱۳۶۵ در كنگاور كرمانشاه) خواننده جوان و خوش صداي ايراني است.

نام اصلي : امير مسعود بياتي

نام مستعار : پويا بياتي

زاده : ۳ آبان ۱۳۶۵

كنگاور – كرمانشاه

مليت : ايراني

سبك : موسيقي پاپ

كارها : خواننده

مدت فعاليت : از سال ۱۳۸۴ تاكنون
زندگي

امير مسعود بياتي فر ملقب به پويا بياتي، سوم آبان سال هزار و سيصد و شصت و پنج در كنگاور از توابع استان كرمانشاه ديده به جهان گشود.

او فرزند دوم خانواده اي شش نفره است و دو برادر و يك خواهر دارد، اصالت پدري و مادري اش خطه سرسبز و ادب پرور تويسركان از توابع استان همدان مي باشد، پدر بزرگي خوش آوا دارد و شايد صداي خوش در نسل بياتي ها پديده اي موروثي است.

علاوه بر پويا ، برادرش احسان هم دستي بر آتش آواز دارد و استعداد خود را وقف دستگاه اهل بيت (ع) نموده است پويا بياتي از دوران دبستان با تكخواني و هنر نمايي در گروههاي سرود ، به پرورش استعداد خدا داديش پرداخت و در دوران تحصيلات دبيرستان علاوه بر خوانندگي ، ترانه سرايي را هم آغاز كرد و اين روند را با منحني رو به رشد ادامه داد.

در اين باره خودش مي گويد : ” هيچوقت و در هيچ زماني ، نه در شعر و نه در آواز استاد و الگويي نداشته ام هر چه بوده اول لطف خدا و بعد تلاش ، پيگيري و اراده خودم بوده ، در ابتدا حتي هيچ حامي و مشوقي براي شروع فعاليت حرفه اي نداشتم و خيلي اوقات خيلي ها در برابر تلاشهاي بي پشتوانه ي من نقش سد را بازي كردند اما من از هدف بزرگي كه داشتم دست نكشيدم.”

شروع نيمه حرفه اي فعاليت هاي هنري پويا بياتي از سال ۸۴ و با ترانه خاطرخواه بود و بعد از انتشار چندين تك آهنگ در فضاي مجازي در سال هزار و سيصد و هشتاد و پنج با انتشار آلبوم اينترنتي شناسنامه جعلي حضور خود را به طور رسمي در موسيقي پاپ ايران اعلام كرد.

با انتشار اين آلبوم ، موسيقي پاپ ستاره غير مجاز تازه اي را در حال درخشش مي ديد و به نوعي مي توان گفت پويا بياتي با آلبوم شناسنامه جعلي و ارائه قطعات خاطره انگيزي مثل تقويم بي بهار ، راه بهشت ، تنفس آزاد (گم شدم) در اين آلبوم توانست دايره مخاطبان خاص خود را پيدا كند.

يكسال بعد ۸۶ آلبومي از او در فضاي مجازي منتشر شد با نام مثل ديونه ها كه به پيروي از موسيقي پاپ كشورمان در آن چند سال ، كليه قطعات كاور آهنگهاي استانبولي بود و به لحاظ ميكس و مستر نمايشي ضعيف داشت اما سه قطعه پر طرفدار پيدا كرد :

ارديجهنم ، من خط فاصله تو و اگه گريه بذاره

سال هشتاد و هفت سال توليد سومين آلبوم اينترنتي پويا بياتي با نام يه استكان لبخند بود، آلبومي كه يك قطعه فراموش نشدني با نام منو باور كن داشت قطعه اي كه هنوز هم شنيدني است و چندين بار توسط ساير خوانندگان باز سازي و باز خواني شد، آلبوم يه استكان لبخند نقطه عطفي در آثار اينترنتي پويا بياتي است.

پويا بياتي با پشتوانه هواداران پر تعدادي كه در اين مدت كسب كرده بود ، سال هشتاد و هشت آلبوم مادون سبز را منتشر كرد اين آلبوم هم مانند آلبوم مثل ديونه ها روايتي پارسي به قلم پويا بياتي روي كاورهاي استانبولي بود اما اينبار به لحاظ ميكس و مستر نمايش متوسط رو به خوب داشت و به لحاظ احساسي آلبوم جذابي بود در اين آلبوم عاشقانه – عارفانه ، هفت قطعه گنجانده شده بود كه در اين بين مي توان به قطعات باشكوهي مثل مادون سبز ، يكسال گذشت و محبوبترين اشاره كرد.

سال هشتاد و نه را براي هواداران پويا بياتي مي توان سال دركم كن معرفي كرد، در اين سال آلبومي از پويا ارائه نشد اما متفاوت ترين اثرش تا آن سال با نام دركم كن با تنظيم عابد بسطامي خلق شد و همين اثر دايره هواداران پويا بياتي را وسيع تر كرد، در اين سال مجموعه دكلمه هاي پويا بياتي با نام هرشب تنهايي منتشر شد سال نود، سالي پر كار و پر از اتفاق براي پويا بياتي و هوادارانش بود، در اين سال همكاري پويا بياتي با يك تنظيم كننده با استعداد به نام فريبرز خاتمي به خلق آثار شنيدني و پر مخاطبي منتهي شد، آثاري مثل خرافاتي ، دنياي من ، گريه نكن و داري پير ميشي …

سال نود رو به پايان بود كه بي هيچ مقدمه اي پويا بياتي از منحصر به فرد ترين آلبوم موسيقي پاپ به نام كشتي نوح كه با موضوع انتظار امام زمان توليد شده بود رو نمايي كرد ، آلبومي با هفت قطعه آسماني كه پويا بياتي توليد اين آلبوم را يكي از هدف هاي بزرگش در موسيقي و از آرزوهاي هميشگي اش مي دانست …

آرزويي كه محقق شد و به بار نشست و تحسين خيلي ها را برانگيخت و ثابت كرد كه مي شود آلبوم صرفا مذهبي ساخت و قلب جوانها را فتح كرد.

به فاصله دو هفته پس از انتشار اين آلبوم دموي آلبوم مجاز پويا بياتي با نام بگو سيب منتشر شد و علاوه بر هواداران پويا بياتي ، موسيقي پاپ را مشتاق شنيدن خود كرد ارديبهشت سال ۹۱ مجموعه همكاري هاي سال نود پويا بياتي و فريبرز خاتمي تحت يك كالكشن ريتميك با نام ارديبهشت منتشر شد كه چند قطعه جديد و شنيدني هم در آن جاي گرفته بود، كمتر كسي پيدا مي شود كه آهنگهاي برو خوشبخت بشي، ارديبهشت و اشكمو در نيار را از اين كالكشن نشنيده باشد، به نوعي مي توان گفت تمامي قطعات اين كالكشن مورد توجه قرار گرفت و بازتاب فوق العاده اي در بين مردم از خود به نمايش گذاشت، گرچه چند قطعه مثل ارديبهشت، حلالم كن و اگه خاكم و حتي علاقه، از سازي آثار محبوب و قديمي پويا بياتي بود اما همين قطعات بازسازي شده هم دوستداران تازه اي را به هواداران پويا بياتي اضافه كرد.

پويا بياتي كه قول داده بود پس از كشتي نوح ، زكات هنرش را هر سال با ارائه يك آلبوم مذهبي بپردازد، در محرم سال نود و يك آلبومي با شش قطعه توليد كرد كه تحت عنوان شش گوشه منتشر شد، در اين آلبوم نيز همكاري با فريبرز خاتمي اتفاق هاي اشك آلودي را رقم زد موضوع ترانه ها از يكسو، فضاي غم آلود ماه محرم و صفر از و صداي حزن آلود و تبحر خاص پويا بياتي در اجراي ترانه هاي مذهبي، زيبايي اين آلبوم را چند برابر كرد ، آلبوم شش گوشه با استقبال فوق العاده هواداران پويا بياتي رو به رو شد، گرچه مثل كشتي نوح اين آلبوم هم بي مقدمه منتشر شد.

اما در تمام طول اين سالها ، هواداران پويا بياتي منتظر مجاز شدن مجاز ترين خواننده غير مجاز ايران بودند ، خواننده اي كه خط قرمزها را پر رنگ تر ديد و ترويج اخلاق را در موسيقي وظيفه هنري خود مي دانست و مي داند و همه ي تلاش خود را صرف موسيقي پاك كرده و مي كند.

شانزدهم اسفند ماه سال هزار و سيصد و نود و يك پس از هفت سال تلاش در عرصه موسيقي و دو سال انتظار ستودني هواداران اولين آلبوم رسمي پويا بياتي با نام بگو سيب با سيزده قطعه ، توسط كمپاني سلفا به بازار موسيقي عرضه شد.

از ابتداي سال نود و دو فصل متفاوت، تازه و به ياري خدا روشني از فعاليتهاي پويا بياتي با انعقاد قرار داد همكاري مشترك با مجيد طوسي و شركت آوا و نواي سلفا آغاز شده و منتظريم شاهد اتفاقهاي بزرگتري در كارنامه هنري پويا بياتي باشيم.
آشنايي بيشتر با پويا بياتي

تاريخ و محل تولد دقيق : ۰۳ / ۰۸ / ۶۵- كنگاور كرمانشاه
پدر : اولين و آخرين مخالف من توي موسيقي
مادر : ميم مقدس
همسر: بهترين ملودي زندگي
خواهر : اولين هوادار
برادر : محسن دوستدار موسيقي – احسان
شغل دوم : دانشجو
تحصيلات : كارشناسي زبان و ادبيات فارسي
بهترين و بدترين دروس تحصيل : بهترين ادبيات و بدترين رياضي
بهترين معلم : معلم كلاس سوم دبستان
تسلط به زبان خارجي : متوسط
قهرمان دوران كودكي : حضرت علي (ع)
بارزترين ويژگي اخلاقي شما : زودرنج و احساساتي
ايمان : دركنارعشق عامل برتري
صداقت : گشتم نبود نگرد نيست
خجالت : من اسمشو ميزارم حيا
عصبانيت: خيلي كم عصباني ميشم
تا حالا عاشق شدي؟ مگه بي عشق هم ميشه زندگي كرد؟!
تكيه كلام : درچه حد؟
نقطه ضعف : احساساتي بودن
اهل خرافات هستي ؟ با خرافات مي جنگم
اولين باري كه خواندي ؟ يادم نمياد
خواننده ي محبوب : محمد اصفهاني
گروه موسيقي محبوب : كامكارها
هنرپيشه محبوب مرد : مصطفي زماني
هنرپيشه زن : :شيلا خداداد
فيلم سينمايي محبوب : سنتوري
برنامه تلويزيوني محبوب : مرحوم كوله پشتي
بهترين ترانه ات از نگاه خودت : آخرين وارث يا همون به خاطر دلم
بهترين ترانه اي كه شنيدي ؟ مرد براي هضم دلتنگيهاش گريه نمي كنه قدم ميزنه

..


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۲۷:۰۶ ] [ morteza.73 ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب