بيوگرافي افراد مشهور
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 532
ديروز : 758
افراد آنلاين : 1
همه : 16201
چت باکس

 

 

روشنك عجميان بازيگر سينما و تلويزيون و همچنين مجري مي‌باشد. كار تئاتر را با كلاس هاي بازيگري از سال ۱۳۷۴ شروع كرد و اولين كار تصويري او در سال ۱۳۷۷ بود. در سال ۸۱ با برنامه چشم‌انداز اولين كار خود را به عنوان مجري تجربه كرد.

زمينه فعاليت: بازيگر . مجري

مليت : ايران ايراني

محل زندگي : تهران

سال‌هاي فعاليت : ۱۳۷۷ تاكنون

تحصيلات : در دوره ليسانس رشته بازيگري را انتخاب كرد و در دوره فوق ليسانس كارگرداني تئاتر را برگزيد.

كارنامه فعاليتها

بازيگري سينما

سال

نام فيلم

كارگردان

نقش

۱۳۸۷

صندلي خالي

سامان استركي

۱۳۸۷

سوگند

شاپور قريب

دوست سوگند

۱۳۸۷

كارناوال مرگ

رضا اعظميان

۱۳۸۷

كتاب قانون

مازيار ميري

خواهر رحمان

۱۳۸۷

يك اشتباه كوچولو

محسن دامادي

زن همسايه

۱۳۸۴

ابراهيم خليل الله

محمدرضا ورزي

هاجر

۱۳۸۱

عشق فيلم

ابراهيم وحيدزاده

منشي

بازيگري تلويزيون

سال

نام سريال

كارگردان

نقش

۱۳۹۱

سايه روشن

يوسف مراديان

سايه

۱۳۹۰

رادر رو

سعيد آقا خاني

سيمين

۱۳۸۹

تلنگر

محمد درمنش

۱۳۸۹

داني و من

ارژنگ امير فضلي

۱۳۸۸

مهمانپذير سعادت ۲

كريم سروبخش

۱۳۸۷

طلاق در وقت اضافه

محسن يوسفي

۱۳۸۷

كارآگاهان

حميد لبخنده

۱۳۸۶

پاتوق

شاهين باباپور

۱۳۸۶

مرد هزار چهره

مهران مديري

۱۳۸۶

يك وجب خاك

علي عبدالعلي زاده

۱۳۸۵

پنجره

وحيد حسيني

۱۳۸۴

يك و نيم هفته

جواد رضويان

۱۳۸۴

پيله هاي پرواز

حسين سهيلي زاده

۱۳۸۳

هتل پاپلي

تقي رنجبر

۱۳۸۳

جايزه بزرگ

مهران مديري

آرزو

۱۳۸۲

داغ عشق

مهدي لباف

۱۳۸۱-۸۲

كوچه اقاقيا

رضا عطاران

گلچهره

۱۳۸۱

آتيه

ارژنگ امير فضلي

۱۳۷۹

لحظه قاصدك

ايرج حبشي

۱۳۷۸

كاشانه

قاسم جعفري

۱۳۷۷

گوهر كمال

عباس رنجبر

مجري گري تلويزيون

در زمينه مجري گري اجراي سه مسابقه پلكان(سال ۸۵)، همسران (سال ۸۸)، چهار در چهار(سال ۹۰)، و همچنين برنامه هاي چشم انداز و جام جم در جام در شبكه جام جم و برنامه فرصت برابر را در شبكه آموزش بر عهده داشته است.

مصاحبه

عصر روز شنبه ميهمان «روشنك عجميان»‌ و همسرش آقاي حميدي بوديم. عجميان تازه از اجراي زنده برنامه شان در شبكه جام جم برگشته بود ولي با وجود خستگي ، با چهره اي گشاده و صريح پاسخگوي سوالات ما شد.

* روشنك عجميان از زبان روشنك عجميان :

من روشنك عجميان متولد بيستم بهمن ماه ۱۳۵۵ هستم. فوق ليسانس كارگرداني تئاتر دارم.

كارم را در سال ۱۳۷۳ با تئاتر شروع كردم. سال ۱۳۷۷ اولين كار تصويري ام را انجام دادم و سال ۱۳۸۱ هم با « كوچه اقاقيا » شناخته شدم.

* شما تجربه اجرا هم داشته ايد. در اين خصوص برايمان بگوييد و اينكه آيا اجرا دغدغه اصلي شما هست ؟

پنج يا شش سال پيش اجراي مسابقه « پلكان » را برعهده داشتم و مسابقه « همسران » هم به دو سال پيش برمي گردد. كار اجراي ديگري هم كه نزديك به هشت سال است مشغولش هستم برنامه اي به نام « چشم انداز » براي شبكه جهاني جام جم است كه جزو برنامه هاي منتخب شبكه هم بود و الآن نامش به « جام جم در جام » تغيير پيدا كرده و تقريباً فقط من از گروه قبلي باقي مانده ام. برنامه اي زنده هست و ساختارش گفتگو با اهالي هنر است. خيلي دغدغه اجرا ندارم. فقط در حد تجربه دوست دارم كه اجرا كنم ولي خب اون مسابقه براي من تجربه خيلي خوشايندي بود كه اگر دوباره پيشنهاد بشود حتماً خواهم پذيرفت. در كل تمايل زيادي به اجرا ندارم و خيلي سخت اجراي يك برنامه را مي پذيرم مگر اينكه برنامه هنري باشد.

* نقش تحصيلات آكادميك را در موفقيت يك بازيگر چه اندازه مي دانيد ؟

من اين نقش را صد درصد موثر مي دانم. به نظرم حتي اگر كسي تحصيلات در رشته ديگري را دارد بهتر است ابتدا كلاس بازيگري برود و بعد وارد اين كار بشود. من هيچ اعتقادي به افرادي كه بدون عبور از اين فيلترها وارد مي شوند،ندارم. خيلي ها از بهروز وثوقي به عنوان كسي كه بدون تحصيلات به اوج رسيد نام مي برند در حاليكه به اين نكته توجه نمي كنند كه آقاي وثوقي چه زحماتي را براي درآوردن نقش هايشان متحمل شده اند. خيلي معدود هستند افرادي كه صرفاً با تكيه بر استعداد توانسته اند در اين حوزه به موفقيت برسند.

* دليل دوري طولاني شما از تئاتر چيست ؟

من هم مانند بسياري از كساني كه كار تصويري انجام مي دهند مدت زيادي است كه فرصت رسيدن به تئاتر را پيدا نكرده ام. آخرين كارم چهار – پنج سال پيش و كار پايان نامه فوق ليسانسم بود كه هم كارگردانش بودم و هم در آن بازي داشتم. خيلي اذيت شدم و به همين خاطر تصميم گرفتم مدتي از فضاي تئاتر فاصله بگيرم. خدا را شكر در يكسال اخير كارهاي تئاتري زيادي به من پيشنهاد شد كه متأسفانه به دليل مشغله كاري نتوانستم بپذيرم ولي يك ماه است كه مشغول تمرين تئاتري براي جشنواره آئيني سنتي هستم با متني از آقاي استاد محمد.

* دغدغه فيلمسازي هم داريد ؟

چنين دغدغه اي فعلاً ندارم ولي اصلاً غير ممكن نيست كه در آينده بخواهم چنين تجربه اي داشته باشم… ليسانس من در رشته بازيگري است و دليل تحصيلم در رشته كارگرداني در مقطع فوق ليسانس ،‌ متأسفانه نبود رشته بازيگري در مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه هاي كشور است.

* معيارهايتان براي پذيرش يك نقش چيست ؟

كلّيت فيلمنامه برايم خيلي مهم است و اينكه آيا فيملنامه به صورتي هست كه نقش در آن ديده شود يا نه. طول نقش برايم اهميت ندارد ولي دوست دارم نقشم تأثيرگذار و متفاوت باشد.

خيلي اهل كلاس گذاشتن و معطل كردن طرف مقابلم نيستم و معمولاً در همان دور نخست كه فيلمنامه را مي خوانم ،‌ به لحاظ حسي مي توانم تصميمم را بگيرم كه نقش را خواهم پذيرفت يا نه.

* بيشتر مايل به حضور در چه جور آثاري هستيد ؟

خيلي برايم فرقي نمي كند جدي باشد يا طنز. البته من كارهاي جدي زيادي داشته ام ولي خب كارهاي طنزم بهتر ديده شده است.

* نظرتان در مورد تله فيلم و بازي در تله فيلم چيست ؟

من حدوداً بيست و پنج تا سي تله فيلم بازي كرده ام. هم تله فيلم خوب داريم و هم تله فيلم بد. بعضي تله فيلم ها عرصه اي است براي تجربه كردن فيلمسازي براي كارگردانان جوان و تازه كاري كه به واسطه داشتن آشنا دنبال زمينه سازي براي ساخت سريال هاي تلويزيوني و فيلم هاي بعدي شان هستند ولي به نظر من اين تله فيلم ها مي توانند اتفاق خوبي هم باشند چرا كه باعث تأمين امنيت شغلي بازيگران و كمتر شدن مشكلات مالي شان مي شود.

* نظر شما در مورد ابلاغيه اخير معاون سيما در خصوص ممنوعيت ساخت آثار با مضمون تلخ در تلويزيون چيست ؟

من صد درصد موافقم ولي به شرطي كه به طنزهاي كليشه اي و بي محتوا نرسيم. متأسفانه برنامه هاي صدا و سيماي ما در حال حاضر سرشار از برنامه هاي افسرده كننده است.

* شما هم تجربه همكاري با « مهران مديري »‌ و هم تجربه همكاري با « رضا عطاران » را داشته ايد ،‌ تفاوت اين دو نفر در بازي گرفتن از بازيگران را به چه صورت مي بينيد ؟

آقاي عطاران خيلي دست بازيگر را باز مي گذارد. خيلي خونسرد است و خيلي خلاق. آقاي مديري هم واقعاً هنگام كار خيلي مدير هستند. خيلي جدي هستند و اصولاً چون همه چيز خيلي خوب سرجايش است ،‌ خيلي كمتر پيش مي آيد كه كارشان ناموفق از آب دربيايد.

* براي بازي در «‌ قهوه تلخ » پيشنهادي داشتيد ؟ كار را پيگيري مي كنيد ؟

خير ، براي بازي در اين مجموعه پيشنهادي نداشتم ولي به صورت پراكنده مجموعه را دنبال مي كنم.

* سريال « قلب يخي » چطور ؟‌ دنبال مي كرديد ؟

بله … اين سريال را شديداً دنبال مي كردم و پيگير ادامه اش هم شدم. هم خودم و هم همسرم خيلي به اين سريال علاقه مند بوديم.

* از زمان به دنيا آمدن « آروشا »‌ كار بازيگري برايتان مشكل تر نشده است ؟

خدا را شكر همسرم خيلي به من كمك مي كند. شايد نصف دغدغه هاي من به خاطر همراهي همسرم و همچنين مادرم كمتر مي شود. . آروشاالان ۱۶ ماهش هست و من يك سالي به خاطر تولدش تقريباً كم كار شدم ولي از دو – سه ماه قبل از عيد با سريال « راه دررو » و تله فيلم آقاي تكاور دوباره شروع كردم.

* بهترين نقشي كه بازي كرده ايد و خيلي دوستش داريد ،‌ كدامست ؟

نقش « گلچهره » در سريال « كوچه اقاقيا » و نقشي كه در فيلم سينمايي «‌ كتاب قانون » ايفا كردم. البته الآن در ايفاي نقش « گلچهره » نقص هاي زيادي مي بينم ولي خاطره انگيزترين و دوست داشتني ترين نقشي است كه بازي كرده ام. نقشم در سريال « طلاق در وقت اضافه » را نيز دوست داشتم كه يك مهماندار هواپيما بودم.

* اهل سينما رفتن هم هستيد يا بيشتر از طريق شبكه خانگي پيگيري مي كنيد ؟

در يكي – دو سال اخير خيلي كمتر شده است. شايد دو ماه يكبار به سينما رفته ام. آن هم اگر فيلمي كه ارزش روي پرده ديدن را داشته باشد ميرم و مي بينم. دليلش هم به خاطر خود فيلم هاست و هم به خاطر محيط سينما كه اخيراً خيلي توهين آميز شده است. من خيلي ناراحت مي شوم كه نقطه تراژيك يك فيلم كه بايد فكر خودت را متمركزش كني با خنده بغل دستي ام همراه مي شود چرا كه مثلاً چون قيافه بازيگر كج و كوله شده است. خب اين واقعاً خيلي توهين آميز است. متأسفانه سينما تبديل شده است به محلي براي قرار دختر و پسرها يا اينكه سريع خوراكي بخرند و در كنار شما بي توجه به فيلم و انرژي كه بازيگر صرف پروژه كرده مشغول ميل كردن خوراكي ها بشوند. متأسفانه اين عادت هم كه اصلاً وجود ندارد كه تا انتهاي تيتراژ فيلم به صورت كامل ، از صندلي بلند نشويم و سالن را ترك نكنيم !

* كلاً روند سينماي ايران را رو به رشد مي بينيد ؟‌

خير ، سينماي ايران در شرايط فعلي در يك ركود به سر مي برد و كاملاً درجا مي زند ولي وضعيت تلويزيون به مراتب بهتر است.

* از نظر دستمزد تلويزيون خوش قول تر و خوش حساب تر از سينماست ؟

اصلاٌ اينطور نيست چون در تلويزيون هم متاسفانه تهيه كنندگان غير حرفه اي و بدقول فراوانند.

اما در تلويزيون سيستم پيگيري و شكايت وجود دارد كه اين خودش يك امتيازه و من خودم تا الان از همين طريق دو تا از قراردادهايم را گرفته ام.

* موافق تعيين سقف براي دستمزد بازيگران هستيد؟ و اصلاً چنين چيزي شدني است ؟

مي تواند شدني باشد و به نظرم چيز بدي هم نيست ولي هميشه من مي ترسم كه چنين جرياني هم دستخوش يكسري بازي هاي زيرميزي و رابطه بازي بشود كه اگر چنين اتفاقي بيفتد ديگر اين تعيين سقف فايده اي نخواهد داشت. سيستم سينما و تلويزيون ما دچار مشكل است. واقعاً چرا بايد يك شخص بي سواد و بي استعداد صرفاً با تكيه بر شهرت ، ماهي سي ميليون تومان دستمزد بگيرد من خيلي از افرادي را مي شناسم كه سالهاست در تئاتر زحمت مي كشند ، بسيار مستعد و تحصيلكرده هستند اما موقعيت كار تصوير برايشان پيش نيامده است.

* مردم هنوز هم شما را با خانم « الهام پاوه نژاد » ‌اشتباه مي گيرند ؟

خيلي … هنگام پخش « كوچه اقاقيا » يكي از نشريات زرد نوشته بود كه من با خانم پاوه ن‍ژاد خواهر دو قلو هستيم و از اينجا به بعد اين اشتباه گرفتن ها دو چندان شده است. اتفاقاً خود ايشان هم به من مي گفتند كه من را با ايشون اشتباه مي گيرند. البته خانم پاوه نژاد هنرمند توانا و بسيار دوست داشتني هستند.

* سقف آرزوهايتان در بازيگري چيست ؟

يك مدينه فاضله براي بازيگري. اينكه بتوانم با آرامش و احترام يك نقش را بازي كنم كه واقعاً خودم دوستش داشته باشم.

* بازيگري هست كه آرزو داشته باشيد مقابلش بازي كنيد ؟

بازيگران پيشكسوت زيادي هستند. مثل آقاي علي نصيريان.همچنين آقاي مشايخي كه باهاشون كار كردم ويا آقاي بهروز وثوقي كه هميشه آرزوي كار كردن باهاشون را داشتم.

* برنامه «هفت»‌ را پيگيري مي كنيد ؟ نظرتان در موردش چيست ؟

بله ، مي بينم. اجراي آقاي جيراني را خيلي دوست دارم و معتقدم اطلاعات بسيار زيادي در حوزه سينما دارند ولي محافظه كاري بيش از حد ايشان را دوست ندارم. اين محافظه كاري خيلي باعث دلزدگي و انزجار مخاطب مي شود.

* صحبت هاي آقاي «فريبرز عرب نيا» در برنامه هفت را چگونه ارزيابي كرديد ؟

حرف هاي ايشان در برنامه اول را خيلي دوست داشتم ولي سخنانشان در برنامه دوم به بيراهه رفت. اما در برنامه هاي بعد به خوبي بحث را جمع كردند و بسيار جامع ،دلنشين و كاربردي بحث كردند.

* اگر بازيگر نمي شديد، چه شغلي را انتخاب مي كرديد ؟

من چون هميشه دوست داشتم متفاوت و تأثيرگذار باشم ، اگر بازيگر نمي شدم يك شغل متفاوت را انتخاب مي كردم. مثل : خلباني ،‌ مهمانداري ، توريست مي شدم يا گلفروشي راه مي انداختم. كاري كه خيلي كم خانم ها توي آن دست داشته باشند.

الآن كه اوقات فراغتم بسيار كم شده است. بيشتر به آروشا مي پردازم. كتاب مي خوانم ، فيلم مي بينم و ورزش مي كنم. اخيراً باشگاه هنرمندان در شاخه بانوان شروع به فعاليت كرده و ما يك ماهي هست كه به تمرينات تيم واليبال هنرمندان مي رويم. به زودي رشته هاي ديگرش هم راه اندازي خواهد شد كه احتمال دارد من به اسكواش هم بپردازم.

* بازي شما در «مرد هزار چهره»‌ كوتاه شد ؟

بله … چون آقاي ضرغامي گفتند هر كاري كه در ايام عيد روي آنتن مي رود بايد بازبيني شود و سپس پخش شود و اينگونه كه كار يك ساعت مانده به پخش به شبكه برسد نخواهد بود.به همين دليل آقاي مديري من و اليكا عبدالرزاقي را صدا زدند. عذرخواهي كردند و گفتند كه آقاي پورمحمدي (مدير شبكه سوم سيما) خواستند كه اينگونه باشد و ما مجبور به حذف خيلي از سكانس هايي كه گرفته ايم هستيم و ادامه اش را هم نمي توانيم بگيريم. دو – سه صفحه به ما دادند و گفتند كه فقط همين ها را مي گيريم. دو قسمت ما شد نصف يك قسمت.

* مجموعه «ساختمان پزشكان»‌ را مي بينيد ؟ اين مجموعه نخستين تقابل آقاي قاسم خاني و آقاي مديري است ، اين را چگونه ارزيابي مي كنيد ؟

كم و بيش مجموعه را ديده ام ولي چون هنوز كامل نديده ام نمي توانم نظر بدهم. به نظر من آقاي مديري بي نظير هستند و كسي نمي تواند از ايشان تقليد كند. آقاي مديري خيلي زيرك ،‌ هوشمند و خبره هستند. به جز آقاي عطاران كه سبك خاص خودشان را دارند و موفق هم هستند ، كسي كه بتواند به پاي آقاي مديري برسد را نداريم.

* خاطره انگيزترين فيلمي كه ديده ايد كدامست ؟

فيلم «جاده» (فدريكو فليني) ‌تأثيرگذارترين فيلمي بود كه من ديدم و هميشه هم آرزو داشتم كه نقش زن اين فيلم را بازي كنم.

* نظرتان در مورد شبكه «فارسي وان» چيست ؟

كم و بيش برنامه هاي اين شبكه را ديده ام ولي راستش را بخواهيد پيگيرش نيستم و زياد نمي پسندم. البته به بينندگان پر و پا قرصش انتقاد نمي كنم و راز موفقيت اين شبكه در جذب مخاطب را نيز ميل بينندگان به حظّ بصري مي دانم. چيزهايي كه در تلويزيون ما نيست و بخشي از مردم مايل به ديدنش هستند. حتي قصه منسجمي هم ندارند ولي چشم نواز هستند.

* بازيگر مورد علاقه شما كيست و در بازيگري الگويي هم داريد ؟

الگو كه ندارم ولي علاقه زيادي به سينماي كلاسيك دارم. فيلم هايي مثل : «‌ در بارنداز » من عاشق « مارلون براندو » ،‌« كلارك گيبل » و « اينگريد برگمن » هستم.

* خانواده شما با بازيگر شدنتان موافق بودند ؟ همسرتان با اين قضيه مشكلي ندارد ؟

خانواده ام صد درصد موافق بودند و خوشبختانه همسرم هم مشكلي با اين موضوع ندارد. اولين جرقه هاي بازيگري را پدرم در من به وجود آورد. يك روز يك آگهي از ارشاد آورد و گفت كه بازيگر نياز دارند و چون جاي معتبري است اگر دوست داري برو و توي كلاس هايشان شركت كن. از من قول گرفت كه اگر خواستم ادامه بدهم حتماً به دانشگاه بروم و به دنبال شهرت هم نباشم. معلم ما در ارشاد هم خانم « رويا افشار » بودند كه متأسفانه الآن خيلي كم كار هستند.

* اگر «آروشا» بخواهد بازيگر بشود ، به او اجازه خواهيد داد ؟

تصميم با خودش است ولي من واقعاً موافق نيستم و به هيچكس پيشنهاد نمي كنم در ايران وارد بازيگري بشود. سعي مي كنم راه درست را به او نشان بدهم و به مخالفت كوركورانه نپردازم ولي تصميم نهايي را به خودش واگذار خواهيم كرد. مثل پدر و مادر خودم بهش خواهم گفت كه بايد درس بخواند ، كلاس برود و اگر بتواند سختي هايش را تحمل كند وارد اين حرفه شود. يكي از دلايلي كه من تأكيد دارم حتماً به كلاس بروند اين است كه با سختي هاي كار آشنا شوند و ببينند كه مي توانند اين كار را تحمل كنند يا خير.

* برنامه تان براي آينده چيست ؟

اخيراً در كنكور دكترا شركت كرده ام و قصد ادامه تحصيل در كنار كار بازيگري و زندگي زناشويي ام را دارم.

* پيگير نقدهايي كه در مورد بازيتان نوشته مي شود هستيد ؟

بله … بيشتر همسرم پيگير اين موضوع هستند و نظرات و نقدهاي مختلف را جمع آوري و به من منتقل مي كنند.

* در آخر حرف خاصي داريد ؟

آرزو مي كنم كه سينما و تلويزيون ما به جاي خيلي خوبي برسد. اميدوارم كه همه چيز پول نباشد. به خاطر پايين اوردن هزينه ها نياييم از بازيگري استفاده كنيم كه به ازاي بازي اش پول پرداخت مي كند. از بازيگر ارزان ، از عكاس ،‌ فيلمبردار ،‌ طراح صحنه و كساني كه متخصص اين كار نيستند صرفاً براي كم كردن هزينه ها در اين عرصه استفاده نكنيم. اميدوارم واقعاً همه چيز سر جاي خودش قرار بگيرد.

 

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

روشنك عجميان,بيوگرافي روشنك عجميان,زندگينامه روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,روشنك,عكس روشنك,والپيپر روشنك عجميان,فيلم هاي بازي شده روشنك عجميان,دانلود فيلم روشنك عجميان,عكس هاي جنجالي روشنك عجميان,تصاوير لو رفته روشنك عجميان,روشنك عجميان و همسرش,دختر خوشگل روشنك عجميان,تصاوير اتليه اي روشنك عجميان,صفحه انيستگرام روشنك عجميان,روشنك عجميان در كافي شاپ,مصاحبه داغ روشنك عجميان,گفت و گوي شنيدني روشنك عجميان,روشنك عجميان روي صندلي داغ

 

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ] [ ۱۱:۲۸:۴۹ ] [ morteza.73 ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigsite :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب